Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2019)
Bazı alanlarda dikkatli olunması gerekiyor. Yanlış adımlar atmanız, yanlış anlaşılmanız veya kararsız kalmanız planlarınızı bozabilir. Dürüst olmalı, net cümleler kurmalı ve düşüncelerinizi açıkça dile getirmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2019)
Bugün oldukça sıkıntılı ve karamsar olacaksınız. Bugün şüpheciliğiniz üzerinizde olacak ve olur olmadık şeyleri sorun edeceksiniz. Gün içinde enerjiniz oldukça düşü olacak ve kendinizi yorgun , keyifsiz hissedeceksiniz. Akşam saatlerinde evinize bir misafir gelebilir. Onu en iyi şekilde ağırlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2019)
Venüs'ün etkisi altındasınız. Nazik ve uyumlu tavrınızla bütün dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Islak kalmamaya dikkat edin. Yumurtalıklarınızla ilgili problem yaşayabilirsiniz. Çalışıp ürettiniz, ancak tutumlu olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2019)
Hız kazanan sosyal faaliyetlerinizde bazı organizasyon bozukluklarıyla karşılaşabilirsiniz. Maddi kazancınız artıyor ancak aşırı para harcama huyunuz sizi sıkıntıya düşürebilir. Gösterişten uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2019)
Kendinizi iyi planlamalı, süregelen konuları hızlı bir şekilde ele almalısınız. Sözlerinizle etkin olabileceğiniz yeni çalışmalar, zihinsel aktiviteler oldukça canlı geçebilir. Ancak düşüncelerinizde fazla iddiacı olmaktan kaçınmalısınız. Çok şey öğrenebileceğiniz fırsatlar uzun vadeli düşünülmenizde yarar var. Kısa yolculuklarda yaşanacak bazı sorunlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2019)
Ãœreteceğiniz pratik fikirleri uygulamanız halinde, başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkün olabilir. Ancak, kişisel sorunlar yüzünden başka işlere yönelerek veya karamsarlığa kapılarak işlerinizi aksatmanızda söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2019)
Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2019)
Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor. Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2019)
Yakınlarınızın destek tekliflerini geri çevirmemelisiniz. Geçmişle hesaplaşmak sizi yorabilir. Tek başınıza altından kalkmanız zor gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed