Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde iletişimin oldukça hızlanacağı ve bilgi akışının bir o kadar yoğun olacağı bir gün olabilir. Davetlerde kendinizi göstermek isteyebilir, dostlarınızla beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda gizli kalması gereken bilgileri koruyamamak sizleri bir anda öfke topuna dönüştürebilir. Bu konuda yakın çevrenize rest çekmek durumunda kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Siz de birçokları gibi hareketli, sosyal açıdan zengin bir hayatın özlemi içindesiniz. Ama monoton bir hayatınız var. Bugünlerde özlediğiniz hayatın tam tersini isteyen birisiyle tanışacaksınız. Onu ilgi çekici bulacak, ondan etkileneceksiniz. Sizin yaşadığınız hayatı sevmenizi sağlayacak. Aile ilişkilerinizde küçük problemler görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
ÖNÜNÜZDE zorlu günler var fakat, bu günleri kısa sürede atlatacaksınız. Sıkıntılı zamanlarınızda, birlikte olduğunuz kişi size destek verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğinizin duygularını size anlatması keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Akrabalarınızı ziyaret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Son derece kararlı olacağınız bir süreçtesiniz. Şimdiye dek kazandığınız tüm tecrübeleri topluma sunmak adına öne çıkaracaksınız. İş hayatında ve kariyerde beklentileriniz büyürken, yeni bir yön çizmekte sabırlı olunmalı. Zira ev hayatında sizi sorumlu kılan pek çok etki söz konusu. Esnek planlar yapmakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Ay, bugün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Zihinsel aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Ruhsal gerginlik sizi hassaslaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız desteklerle, bugünleri daha salim bir kafayla geçirebiliyorsunuz. Kısa vadede maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Bugün sağlığınızla ilgili ufak bir problem yaşayabilirsiniz. Mide rahatsızlığına yatkınsınız. Kendinize bakmayı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed