Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Yakın çevrenizden alacağınız güçlü desteklerle hayatınızda oluşan bazı sorunları çözümleyip uzlaşma yolunu sağlayacaksınız. Bazen kendimizin yetmediği konularda yardım istemek çözümün daha kısa sürede oluşmasını sağlar. Bu anlamda kendisine güvenip desteğini isteyeceğimiz her kişiye kıymet vermeli, onları hayatımızın ayrı bir köşesine oturtmalıyız. Ayrıca yakın çevrenizden gizlediğiniz ya da sizden gizlenilen olaylara karşı tepkisel davranmaktansa sakinlik içinde kalmanız daha yerinde bir davranış olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Çok kolay dost ediniyorsunuz. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla çoktandır görüşmüyordunuz. Bu arkadaşınızla geleceğinizle ilgili bazı planlarınız olacak. Önümüzdeki günlerde hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı özlem yüklüsünüz. Onlara kısa ziyaretler yapmayı istiyor, ama buna zaman bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Kartınız Bilim... Sevgilinizden çok fazla kuşkulanacağınıza onu karşınıza alarak her konuyu enine boyuna sorabilir içinizi rahat tutabilirsiniz. Böylece o da kırılmamış olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Emeğinizin değerinin bilindiğini görmek size daha çok çalışma azmi verecek bugün. Mütevazı olmak da bir yere kadar. Dile getirilen şeyler gerçekse ve abartı içermiyorsa çekinmeden “evet” de-yip kabul edin yapılan övgüleri.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Kariyer hayatınızda oldukça önemli adımlar atıyorsunuz. Bu alandaki beklentilerinizin sonuçları üzerinde durmak, sağlam bir yapılanma elde etmek adına destek görmeye başlıyorsunuz. İyimserliğinizi koruduğunuzda daha istikrarlı kararlar alabilirsiniz. Gün ortasından sonra sosyal ilişkilerin renkleneceği, daha fazla dayanışma içinde olunacağı zamanlar başlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Gerginliklerden uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızın göstergesi olabilir. Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız, iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Biriken borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsunuz.. Önümüzdeki günlerde yakınlarınıza hediye almak zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizi şimdiden ayarlamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Günlük düzeninize daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Detay gerektiren çalışmalar ya da iş yerindeki yeni sorumluluklar dikkatli olmanızı gerektirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed