Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2019)
Hayatınızda nelerin doğru gidebileceğini sorgulayabilirsiniz? Eğer gerçekten istediğiniz şeyler varsa, üzerine gitmelisiniz. Durumunuzu doğru değerlendirmeli ve yolunuzda duran kişilere izin vermemelisiniz. Yaratıcı zekanıza güvenmeniz daha fazla para kazanmanızı sağlayacak iş pozisyonları bulmanızı kolaylaştırabilir.Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2019)
Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Bazı olumlu etkilenmeler, yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir. Yakınlarınızdan biri sizin için şu sıralar daha anlamlı hale gelecek. Sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2019)
Ev ile ilgili konularda harcamalarınız tutarsız. Sıkıntı çekmeniz an meselesi. Harcamalarınızı kısıtlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2019)
Yeni bir iş ya da görev gündeme gelebilir. Mevcut işlerinizde de ilerleme kaydedeceğiniz, zamanın lehinize akacağı, pürüzlerden kurtulup takdir alma şansı bulacağınız etkiler altındasınız. İşiniz konusunda şans sizden yana.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2019)
Sizi oyalayan ve uğraştıran pek çok konu ile ilgilenmeniz gerekiyor. Günlük işlerin artması ve düzen sağlamanız gerektiren şartlar öncelik kazanabilir. Detay gerektiren işlerinize öncelik vererek zaman kazanabilirsiniz. Aşırı sorumluluk almanızın getirdiği yorgunluklara ise dikkat edilmeli. Sağlık temaları sizi bu dönem çok daha önlemci olmaya itecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2019)
Hafta sonu bile kafanız işle meşgul. Sorunları değil, olumlu gelişmeleri gündeminize almayı seviyorsunuz. Bugün işle ilgili uzun bir konuşma yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2019)
Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2019)
İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Ekonomik kriz, kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2019)
Hatalarınızı başkalarına yüklemek veya ben böyle mutluyum demek ya da ben kötüyüm ne yapayım demek ne size ne sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinize çözüm getirir. Duygularınızı mantığınızın önüne geçirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed