Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Bugünlerde, eviniz ve ailenizle ilgili kararlarınızı gerçeğe dönüştürme fırsatı bulabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… instagram.com/niobeaslitemel
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Sizi korkutan bir sağlık şikayetinizin çok önemli olmadığını öğrenecek ve sevineceksiniz. Sizi direk olarak ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz bir ilişkinizde bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bir evlilik haberini, hoş karşılamasanız da gönülsüz olarak kutlamak durumunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Kartınız hayatınızda geçmişte kalanbazı düşüncelerinizi örtmenizeyardımcı olacak. Örtünme kartınıntemel anlamı budur. Yenibaşlangıçların olacağı gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Uzun zamandır duygusal hayatınızda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet bu gerçekleşiyor. Uzun zamandır devam eden monoton iş hayatınız, yeni bir projeyle değişecek. Zekânıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz, bu fırsatı iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Bugün daha fazla sorumluluk almanız, işle ilgili konulara odaklı zaman ayırmanız gerekecek. Yorucu olacak şartları yeniden düzenlemek için yeni planlar yapmanız şart. Yaptıklarınızın herkes tarafından görülebileceği fırsatları kullanarak ilerleyebilirsiniz. Yapıcı olmanız halinde süregelen engelleri aşma şansınız olacak. Aile içi ilişkilerde ılımlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ekim 2019)
İş yaşamınızdaki yükselişi sürdürüyorsunuz. Yakında yeni bir iş teklifi daha alabilirsiniz. Bu bir iş değişikliği değil, ek bir iş önerisi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi zorlayabilir. Sizi ne kadar çok sevdiğini unutmayın. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Birileriyle tartışmalı para ilişkileriniz var, bu kişilerle sıkı pazarlıklar içine girmeniz gerekecek. Para sorunlarınız gerilerde kalıyor. Birkaç fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Sportif faaliyetlerle aranız pek iyi olmasa da, hiç değilse uzun yürüyüşlere çıkarak formunuzu korumanızda büyük yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed