Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Zihinsel olarak oldukça dalgınsınız diyebilirim. Bu durumda büyük hatalar yapabilirsiniz. Ama sezgilerinizde güçlenme var, hemen yönelin ve şarj olun. Bir çok şeyi önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz. Bakın bunu değerlendirin. Size son derece uygun görünse bile ya da duygularınız bir insan hakkında olumsuz şeyler söylüyorlarsa kısacası o insandan uzak durun. Her şeyin kararınca olmasına dikkat edin ve abartmalardan kaçının. Eğer bağımsız çalışıyorsanız önemli iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Eğer gençseniz ailenizin inanılmaz bir maddi desteğini elde edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Sevgilinizle yaşadığınız küçük küçük sorunlar konuları abartmamanız halinde çözülebilecek. İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Kalbiniz tüm sevgilere vedostluklara açık. Bunarağmen aşk konusundakalbinizi boşaltmışsınız.Yapacağınız iş anlaşmalarıyeni kazanç kapılarısağlayacak, şanslısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Cesaret verici bazı konuşmaların içinde kalabilirsiniz. Bunları yabana atmayın. Çünkü konu size de mutluluk verecek nitelikte. Aşk ya da çocuk meseleleri olabilir örneğin. Eğer tereddütletiniz varsa görüş alabilirsiniz. Biraz tecrübe katkısıyla cesaret kazanmak mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Hayatınıza keyif ve hareket getiren konular söz konusu. Artık kendi istediğiniz yönde ilerlemek ve özgür adımlar atmaktan yanasınız. Yaratıcı konularda dikkat çekeceğiniz pek çok yenilik yapacaksınız. Kendinizi yenilemek, sevgi ilişkilerinizi yapıcı yanlarınızla yaşamak size keyif getirecek. Değişik hobiler ilgilenerek günü keyifli tamamlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Birçok nedenle bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz. İşe yeni alınanlarla ilgili önyargılara katılmama kararlılığınız, kısa gelecekte bu yeniliklerden düzgün dostluklar çıkarmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Şu günlerde miktarı netleşecek, bir gelir artışınız söz konusu. Paylaşma duygunuza sınırlar koymanız yararlı olacak. Parayı dikkatli kullanma becerisi geliştirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Uzağınızda olan bazı konulara, aynı mesafeyi koruyarak bakmanız daha akılcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed