Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Bugün sosyal çevre ile ilişkilerinizde bazı problemleri ve yanlış anlaşılmaları sonlandırmak üzere harekete geçirebilir ve bunun için bu kişilerle konuşma yapmanız gerekebilir. Onların da algıladığı konu sizin söylediklerinizden farklı olabilir. Bu konu eğer para ile ilgili bir konu ise tamamen yanlış anlaşıldığınızı bu çevreye anlatmak ve kendinizi bu konuda aklamak isteyebilirsiniz. Fakat onlar sizi kendi düşünceleri doğrultusunda anlamak isteyebilirler ve bu konuda ipleri geren taraf olabilirler. Fazlaca olayın üzerine gitmeden kendinizi bir kez daha anlatmalı ve artık gerisini onların anlayışına bırakmalısınız.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Kasım 2019)
İlerleyen saatlerde öğreneceğiniz bir şey, sizi biraz düşündürecek. Bununla ilgili bol görüşmeli bir akşam geçirebilirsiniz. Vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir.İyimsersiniz. Bunun yanında panikçi özellikler de barındırıyorsunuz. Ama bu çelişik durum, çevrenizi olumsuz etkilemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2019)
AŞK: Son günlerde partnerinizlesıkıntı olmamasına rağmenbugün duygularınız sizin için önplana çıkabilir. Hislerinizigecikmeli olarak söylemeniz sizeyardımcı olmayacak. Bir an önceonu sevdiğinizi söylemelisiniz.PARA: Sevmediğiniz birileri ile işinizde sorunyaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili hırslarınıza yenikdüşmeyin. Maddi sıkıntınız olmayacak.SAĞLIK: Sağlık sorunu olan Kova’lar bugünhastalıklarını yenmek için yeterli gücü toplayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Sevmek ve sevilmek gerçekten çok güzel bir duygu. Siz her ikisini de bu sıralar yoğun yaşadığınız için şanslısınız. İşinizdeki belirsizlikler yeni atılımlarınız sayesinde yerini somut oluşumlara bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Yabancılarla ilgili bağlantılarınız sürse de gün ortasından sonra başka öncelikleriniz olacak. Kariyerde yeni yapılanmalar, belki görev değişikliği yaşayabileceğiniz gelişmelerle ilgileneceksiniz. Aynı zamanda otoritelerle ilişkiler, aldığınız sorumluluklar sizi her açıdan bağlamakta. İşe ait amaçlara odaklanmanıza rağmen kritik bir süreçtesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Kariyer aşamalarınız, sizin için maddi kazanımların çok ötesinde bir anlam taşıyor. İş yaşamınız sizin için hayatın esası gibi. İşi doğrudan etkilemeyecek ilişki sorunları umurunuz bile olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Bir süre daha sıkıntı çekmeden idare edebilirsiniz. Bir zamanlar önemsemeden kenara ayırdığınız küçük birikiminiz, bu süreci zorlanmadan atlatmanıza yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Düşüncelerinizi bir noktada toplamakta ve konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kafanızı bazı şeylerden arındırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed