Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugün ilişkiler konusunda daha fazla ortada görünmek isteyecek ve çevrenizdeki kişileri daha yakından tanımak isteyeceksiniz. İletişim gücünüzün yükseleceği ve çevrenizdeki kişilerle paylaşımınızı artacağı oldukça verimli bir gün. Yaşamınıza yeni arkadaşlar dahil edebilir onların fikirlerini beğenebilir ve birlikte güzel işler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Anne ve heyecan verici bir projeyi başlatmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Kariyer hayatınızda finansal beklentilerinizi yüksek tutmanız da fayda vardır. Bu noktada yapabileceğiniz in en iyisini yapmak ve sonucunu beklemek daha hayırlı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2018)
Oldukça şanslı bir gündesiniz. Bugün her şey istediğiniz yönde gelişecek ve bu duruma çok sevineceksiniz. Elde ettiklerinizi iyi değerlendirmelisiniz ve fırsatların elinizden kaçışını izlememelisiniz. Çoktandır büyük bir haberi dört gözle bekliyorsunuz. Biraz daha sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Kartınız Kıyamet... Sevdiğiniz kadar sevildiğinize inanmıyorsunuz. Diğer insanların dedikodularından çabuk etkileniyor ve kendinize günü zehir ediyorsunuz. Üzerinizde göz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugün olayları sebep-sonuç ilişkisiyle yargılamaktan vazgeçmemelisiniz. Ailenizden uzaklaşma isteği içinde olabilirsiniz. Sevdiklerinizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmeye başladınız. Sosyal yaşamınız renkleniyor. Aile büyüklerinizden gelen uyarıları dikkate almanız gerektiğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2018)
Beklentilerinizi yüksek tutmak bazen mütevazi gelişmelerin de önünü kapatıyor. Neyse ki, bugünlerde beklentilerinize uygun gelişmeler olacak. Bugün gelecekle ilgili mükemmel haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2018)
Gelirinizin artacağını bilmek sizi mutlu ediyor. Yine de şimdiye kadar verdiğiniz açığı kapatmak kolay olmayabilir. Bazı ödemelerinizin ertelenmiş olması önümüzdeki günleri kolay geçirmenize yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugünlerde hayatınızda bir değişiklik yapma düşüncesindesiniz fakat dikkat etmezseniz geleceğiniz ile ilgili sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed