Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2021)
Sevdiğiniz birisine hakettiği ilgiyi göstermiyorsunuz. Böyle bir niyetiniz olmasa bile farkında olmadan, ilgisizmiş hissi veriyorsunuz ve bu da karşınızdakini çok üzüyor. Yakınlarınızla biraz daha candan ilgilenmelisiniz. Bu şekilde davranmaya devam ederseniz gerçek uzaklaşmalar kaçınılmaz olur.Sonradan asıl niyetinizin bu olmadığını anlatmakta çok zorlanırsınız. Bugün ayrıca iki değişik konu arasında kararsız kalabilirsiniz. Zamanınız ancak birisini ele almaya yetebilir. Dalgın olabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı fırsatların farkına varmayabilirsiniz. Bunları sonradan farkederseniz çok üzülürsünüz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2021)
Hareketli, yoğun ama aynı zamanda da yorucu bir gün geçireceksiniz. İkili ilişkilerde yaşadığınız bazı gerginlikler geri adım atmanıza neden olacak. Yine de bugün meydana gelen gelişmeler sizi memnun edecek. Kendinizi iyi ve moral açıdan yüksek hissedeceksiniz. Elinize toplu para geçecek. Harcamalarınızı kontrollü yapın yoksa ekonomik sıkıntı yaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2021)
Mantığınızı ve duygularınızı aynı anda yönlendirmek istiyorsunuz. Sevdiğiniz kişiye aşırı ilgi gösteriyor ve aynı ilgiyi bekliyorsunuz. Mutsuz bir haliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2021)
Yeni ilişkiniz başlamadan bitebilir.Çalışma arkadaşlarınızla aranızdakifikir çatışmalarını abartmayın. Anlaşmazemini yaratmaya çalışın. Parasalkonularla ilgili gelişmeler olumlu yöndeolacak. Böylece ödemelerinizi zamanında yapacaksınız.Beslenmenize biraz daha dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2021)
Sizin için oldukça sıkıntılı şartlar söz konusu. İşte sizi bağlayan sorumluluklar artarken kollektif olanda paylaşımlar artıyor. Elde olmayan bu şartları akışında bırakmanızda yarar var. Kendinizi suçlu hissettiğiniz son dönemde başkalarına yardımcı olabileceğiniz konulara yer verebilirsiniz. Bir taraftan da iyimserlik yaşadığınız sosyal çalışmalar ve entelektüel donanımınız üzerinde durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2021)
İçinize kapanacağınız bir gündesiniz. Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz. Ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sağlığınızı da etkileyebilir. Biriktirdiğiniz işleriniz varsa bugün bunları halletmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Çok hareketli bir geçireceğiniz söylenemez daha çok sabit işlerle ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2021)
İlişkinizde tartışmaktan ve kavga etmekten hoşlanmıyorsunuz. Bu durumun oluşmasına izin vermeyin. Rahat davranmanızı engelleyen sorunları çözebilir ve bilmediğiniz konuları araştırmaya çalışabilirsiniz. Dikkatinizin dağınık olması sebebiyle işinizde bocalama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2021)
Parasal harcamalarınızda artışın gözleneceği bir gün olacak. Bu durum siz de rahatsızlık uyandıracak. Keza, yapmayı planladığınız daha önemli harcamalarınız var. Bugün yaptığınız harcamalar, planlarınızı alt üst edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2021)
Bugünlerde yapmayı düşündüğünüz bazı harcamalar. yakın ilişkilerde problemler çıkartabilir. Özel harcamalarınızın daha önceleri aldığı tepkileri unutmuş gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed