Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bugün ailevi konularda daha paylaşımcı olabilir bazı konularda ve özellikle finansal konularda size destek olmalarını isteyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz hedeflerle ilgili onların fikirlerini almak ve her ne kadar olumsuz dahi olsa düşüncelerini dinlemek isteyebilirsiniz. Sizlere bu anlamda yardımcı olacak ve göremediğiniz şeyleri görmenizi sağlayacaklardır. Tam desteği aldıktan sonra harekete geçmemeniz için hiçbir neden yoktur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Sizinle ilgili çok çarpıcı tespitlerle karşılaşabilir ve bu yaklaşıma siz de katılabilirsiniz. Bu kendinizle hesaplaşmanız için iyi bir fırsat olabilir. Bugün hiç yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda kalacaksınız. Ama bunu yapmanız size beklemediğiniz yararlar da getirebilir. Atak davranırsanız, karşılığını önümüzdeki günlerde alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Zihinsel açıdan isteklerinizi gerçekleştirmeye yoğunlaşmış durumda olmanız, partnerinize ilgisiz görünmenize neden oluyor. Sorun çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Daha çok kazanmak, aynı işi yapıp daha fazla karşılık almak gibi bir amacınız varsa, bu konuda niyetiniz artmışsa, fırsat niteliğinde bazı teklifler veya alternatifler çıkabilir karşınıza bugünlerde. Sorumluluklarınız artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Burcunuzda ilerleyen Ay sizi dikkat çekici kılıyor. Hayatınıza yön vermek istediğiniz bu günlerde pek çok yeni başlangıç yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi ortaya koymaktan çekinmeyecek, kararlı olmayı başaracaksınız. İş hayatına odaklı olduğunuz bu dönem beklentileriniz konusunda sabırlı olmalısınız. Kişisel konularda daha bilinçli hareket etmeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Gerginliklerden uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızın göstergesi olabilir. Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız, iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bazı sıkışıklıklarınız, bu konulara biraz fazla iyi niyetli yaklaşımınızdan kaynaklanıyor olabilir. Her zamanki tokgözlü ve kendine yeten görünüşünüzün etkisi sandığınızdan fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Nisan 2018)
İleriki bir zamanda yaşamınızda çok önemli yer tutacak ikili bir ilişkiniz, bugünlerde önlerine koyduğunuz birtakım engelleri bugünlerde kaldırmanızı istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed