Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2018)
İlişkilerde artık dönüştürücü kararlar alma zamanı geldi. Düşünülmeden alınmış kararlar ikili ilişkilerde sorun yaratabilir. Gizli yaşadığınız ilişkilere karşı dikkat etmelisiniz. Zira yol ayrımına geldiniz!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulabilir, çevrenizdekilerin işlerini kolaylaştıracak şekilde enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz. Çok merak ettiğiniz bir konu, bugün aydınlığa kavuşacak gibi. Ama öğreneceğiniz bazı şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Birçok zamanki gibi, hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Kartınız Kaynak... Bugünlerde işinize öylesine odaklanmışsınız ki işinizle aşkınız arasında seçim bile yapmaya çalışır durumdasınız. Bu mali sıkıntılarınızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Evde söz sahibi konumunda olan kişinin etkili olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Bu figür sizseniz diğer aile fertleri üzerinde etki bırakacaksınız. Madem sizi dinleyecekler o zaman herkesin faydası için yönlendirme yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Renkli ve tempolu bir süreç başlıyor. Yenilenmeler içinde olduğunuz bu günlerde hayatınıza fazlaca hareket girecek. Entelektüel açıdan kendinize yeni uğraşlar bulabilir, değişik hobilerle kendinizi ifade edebilirsiniz. Yaratıcı konularda ise farklı deneyimler yaşamaya kararlısınız. Ancak henüz netleşmeyen konularda adım atmanız zorlaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2018)
İş yaşamı konusunda şanslı bir döneme girdiniz. Bunu her halinizle gösteriyor ve işyerinizde hereksin takdirini topluyorsunuz. Hatta sizi gözüne kestirmiş firmalar var. Şimdilik işinizden memnun olsanızda alternatifler üzerinde düşüneceğiniz birgün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Paranızı idare konusundaki beceriniz, kendi kişisel harcamalarınızda zaaflar gösterebiliyor. Sonuç beklediğiniz bir para meseleniz var. Bu sonuç, biraz uzun vadeye endeksli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Parasal konularda gereğinden fazla müsrüf davranıyorsunuz. Yaptığınız gereksiz harcamalar yüzünden sıkıntılı günler geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed