Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Kariyerinizle ilgili bazı konularda hem aile büyükleriniz hem de iş arkadaşlarınızla aranızda taban tabana zıt fikirler içinde olabilir, kimsenin sizi anlamadığı fikrine kapılabilirsiniz. Fakat herkesin fikrini alarak, büyüklerin iş tecrübelerinden, iş arkadaşlarınızın da orijinal fikirlerinden yola çıkarak ilerlemeniz, size o anda görmediğiniz farklı kapılar açacak ve geleceğiniz adına yeni projeler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Yine bu konularda beklentilerinizi karşılayan sürpriz gelişmeler de yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Beklenmedik gelişmelerle şikayet nedeniniz olan monotonluk, yepyeni coşkularla yer değiştirebilir. Yüreğinizde beslediğiniz derin bir sevgi, bugünlerde açığa çıkmak isteyecek. Sakin görünüşünüz, kimi durumlarda heyecanlı, gergin bir kimliğe dönüşebiliyor. Kendi beslediğiniz umutları karartmaktan kaçınmalısınız. Bugün sıcak sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
AŞK: Bugün kendinize hiç özengöstermiyorsunuz. Kılığınızıkıyafetinizi gideceğiniz yere göreayarlamıyorsunuz. Partnerinizsizin için endişeli gün geçirecek.Sevdiğiniz kişiyi özel yaşamınıziçin üzmeye hakkınız yok.PARA: Şan, şöhret ve zenginlik ilk hedefinizolmasına rağmen tutturamadım diyekaygılanmanız yersiz. Toparlanıp işinize bakın.SAĞLIK: Gün boyu diğer insanlara karşı bir şeyyapamamanın hazımsızlığı sindi ruhunuza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
İşinize gösterdiğiniz özen takdir edilecek seviyede. Ancak ara sıra da olsa kafanızı kaldırıp dışarıya bakmanızda yarar var. Hep belli bir seviyede çalışınca kendinizi fazla sıkıyor olabilirsiniz. Biriz da iç sesinize kulak verin, “ne istiyorsunuz ve neler yapıyorsunuz?” diye.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Hayatınıza giren olumlu gelişmeler bugün daha tatmin edici yönde olabilir. Çocuklarla ilgili hoş duygular ve kişisel keyifleriniz size güzel zamanlar getirecek. Aynı zamanda duygusal ilişkilerinizden daha fazla mutluluk duyabilirsiniz. Akşam saatlerinden sonra iyi bir plan yapmalısınız. Yeni sorumluluklar, günlük işlerin artabileceği zamanlar iyi değerlendirilmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Bir iş arkadaşınızdan hiç mi hiç memnun değilsiniz. Her iş yerinde bir çekilemeyen vardır ama o sizin performansınızı da düşürüyor. Ondan kurtulma planları yaptınız bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Tahsilattaki problemlerinizi, ödemelerinizi geciktirerek dengelemeye çalışmanız, düşündüğünüz kadar ilkesizlik görünmüyor. Uyguladığınız sıkı ekonomi politikasının aldığı tepkilerden üzüntü duyacak durumda olmadığınızı biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Sıcaklardan dolayı fazla strese giriyorsunuz ve zihniniz bu sıralar çok yoruluyor. Kendinize dikkat etmezseniz bir sağlık problemiyle karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed