Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Bugün ilişkilerde ani olaylar ve heyecanlı başlangıçlara karşı dikkatli olun. Zira bu sizi istemeden başı ve sonu olmayan bir macera girdabına çekebilir. Bu ilişkinin beklentilerinize uygun olup olmadığını anlamadan bu şekilde adımlar atmamalı ve kendinizi bu gibi oluşumlarla üzmemelisiniz. Ayrıca sizlere bu konuda tavsiyem başkalarının dolduruşuna gelmemeli ve kendi aklınız fikriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmeniz olacaktır. Aksi halde başınızın ağrıması an meselesidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Yakın zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle, hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Umutlarınızı paylaşmak isteyenler olabilir. Bazı durumlarda kolay kanıyorsunuz. Bunun insanlara önyargısız yaklaşımınızdan ve insana duyduğunuz güvenden kaynaklandığına inanıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Sağlıkla ilgili endişeniz olmamasına rağmen, birilerinden duyacağınız şeyler fikirlerinizi alt üst edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2019)
İletişim kazaları yaşanmasına müsait bir gün. Eğer bugünkü iletişim trafiğini doğru yönetmek istiyorsanız soğuk ve mesafeli tavırlardan vazgeçin ve çevrenizin etkileyici gücünü kullanın. Olası tartışmalarda kavga edin demiyorum ama sadece dinleyip içine atan taraf olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Pek çok konuda sizi kısıtlayan gelişmeler var. Öncelikle duygusal huzursuzluklar ve planlarınızı ilerletmekte zorluklar yaşanabilir. Biraz sabırlı hareket etmeli acele sonuç almaktan kaçınmalısınız. Başkaları adına yapabileceğiniz çalışmalar ise oldukça hareketli geçecek. Korkularınızla yüzleşmek ve geçmişle ilgili konuların dışında almak kolay olmasa gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Yokluğunuz fazlasıyla hissediliyor. Oldukça beceriklisiniz. Yüksek performansınızın hakkettiği ölçüde değerlendirilmeyişi, iş ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Uzun zamandır gündeminizde olan ama fırsat bulamadığınız para görüşmeleri için yeniden planlar yapabilirsiniz. Acele ederseniz karlı alışverişler içine girebilirsiniz. Bütçenize beklemediğiniz bir paranın girmesi sizi çok mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Gün içinde mizacınızda değişimler olabilir. Karar vermekte zorlanacaksınız ve seçim yapmak sizin için kolay olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed