Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Evinize ve sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz bir dönem. Değerlendirip tüm gerginliklerinizi atabilirsiniz. Sizin için en güvenli olan seçenek ne ise onu tercih ediyorsunuz. Eğer profesyonel bir atılım yapmak niyetindeyseniz, bunun artılarını ve eksilerini hesaplarken riski sıfır olarak ele alamazsınız. Bugün sürprizi bol bir davetiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Duygusal açıdan karmaşa içerisindesiniz. Bu da sizi yoruyor ve diğer herşeye olan ilginizi azaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Size göre otorite konumunda olan kişilerle çatışmanın zararını görebileceğiniz günlerdesiniz. İş ortamında, iş arkadaşlarınızla olabilecek olan anlaşma zlıklar için uzlaşma yolunu tercih edin ki konu üstlere çıkmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Kendinizi daha iyimser ve şanslı görebileceğiniz koşullar var. Kişisel gelişiminize ışık tutacak temalar olabilir. Yeni bir eğitim programı üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz. Alacağınız haberler yeni kişilerle bir araya gelmek konusunda sizi cesaretlendirecektir. Ufuklarınızı geniş tutmak, yabancılarla ilgili bağlantılarınızı yeniden tasarlamak konusunda kararlı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Yaman ve beceriklisiniz. Buna karşın iş yaşamınızda sizi o ölçülerde değerlendiriyor. Otoritersiniz. Bu bazı sıkıntılar doğursa da problem yaratacak gibi görünmüyor. Çünkü direndiniz ve çalışma ortamınızda olduğunuz gibi kabul edilmeyi becerdiniz. Ama bir kişi dışında. Kariyerli biri sizi itici buluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkinizle ilgili duyduğunuz kaygıları partnerinizle paylaşırsanız, yersiz olduğunu anlayarak daha fazla büyütmeden çözebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalmak istiyorsanız onun da bazı isteklerini yerine getirmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bu günlerde paraya çok gerek duyacağınız gelişmeler olacak. Bu yüzden harcamalarınızı mümkün olduğunca kısmalı bazı lüks eğlencelerinizi bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bugünlerde sık, sık hayata küskün gibi bir davranış içine giriyorsunuz. Bunu yaşamınızdaki temel sorunları bir gözden geçirerek yok edebilirsiniz. Hayata küsmeniz için geçerli bir sebebiniz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed