Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Deneyimli kimselerin tavsiyelerini dinleyerek önce sıradan işlerinizi düzene sokun ve daha sonra sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin. Eğer gerekli dinlenme şartlarını sağlayabilir ve kafanızı değişik konularla meşgul edebilirseniz olumsuzluklarla da karşılaşmazsınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Yeterli gibi görünen önlemler sorunun çözümüne yetmedi. Yanılgınızdan dolayı pişmanlık içinde görünüyorsunuz. Kendinizi eliniz kolunuz bağlanmış hissediyorsunuz. Birkaç gün içinde bir söylenti bazı ilişkilerinizde güvensizliklere yol açacak. Ortada gezinen lafların söylenti mi yoksa bir takım gerçeklerin haberi mi olduğunu öğrenmek için çaba göstereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
AŞK: Bugün vaktinizi karşı cinseayırmak istemiyor ve aşktan uzakkalmaya çalışıyorsunuz. Uyumiçinde olduğunuz sevdiğinizdenuzak durma girişimini neredençıkardınız? Korkularınız yersiz.İŞ: Mali gücünüz ağır ama zindeilerliyor. Yeni yatırımlar size şans getiriyor. Bugünalacak verecek konularında zorlanmayacaksınız.Ama asla boş yere para harcamaya kalkmayın.SAĞLIK: Cilt problemi olarak sertleşmeler vekaşıntı rahatsızlığı duyuyor olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Ailede duygusal kriz ortamları için elverişli gelişmeler yaşanabilir bugün. En iyi savunma saldırıdır diye düşünenler de olabilir içinizde. Bu amacı fark etmeniz bile sizin tepkinizi değiştirmenize çok büyük katkı sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Araştırma ve geliştirmeye dayalı çalışmalarınız açısından verimli bir gündesiniz. Eğitim planlarınızı hız kazandıracak gelişmeler olabilir. Yurtdışıyla bağlantılı işlerinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Farkındalık ve değişim temaları ağırlık kazanabilir. Daha olgunlaştırıcı süreçler içine girebilirsiniz. Yeni tanışmalar ve fikirler ilham verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Bütün kendinizden emin havanıza rağmen, yine de son kararınızı biraz daha düşünüp vermeliydiniz. Gününüz kararınıza gelecek tepkiyi beklemekle geçecek. Ve birtakım tepkiler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Kasım 2019)
İyi kazancın çalışmayla çok alakalı olmadığını, tümüyle işin türüne bağlı olduğunu düşünüyorsunuz. Bu nedenle para sıkıntınızda kendinizi aklıyorsunuz. Yeni iş projeniz sizi kalkındıracağa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Kırıcı olma korkusu, bazı durumlarda size zarar verici olabiliyor. Etrafınızda gezinen dar bakışlı, küçük hesapçı biri bu tavrınızdan cesaretleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed