Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün gökyüzü size rakiplerinizi yenme konusunda destek vermekte. Çalışma hayatınızda uzun süredir devam eden rekabet ortamı bugün itibariyle sizin zaferinizle sonuçlanabilir ve bu konuda kendini ispatlayan taraf siz olabilirsiniz. Ancak yine de biraz bekleyip daha iyi bir zamanı kollamakta fayda var. Sessiz kalıp biraz ortamı ve insanları gözlemek size daha iyi fırsatları da beraberinde sunacaktır. Sizin yapmanız gereken bu zaman içinde kendinizi daha fazla işinize vermeniz olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2018)
Gününüz biraz monoton geçebilir. Her zamanki günlük işlerinizi tamamladıktan sonra bir arkadaşınızı arayacak, bir araya gelmek isteyeceksiniz. Keskin yargılama gücünüz bugün size çok yardımcı olabilir. Kararlarınızda kesin çizgilere varsanız da uygulamaya geçmede ihmalkar davranıyor ya da gecikiyorsunuz. Ailenizle bugün bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Kartınız geçiş... Dönüşümlü olarakbir dönem geçiriyor ve kah sinirlikah iyimser olabiliyorsunuz.Bünyenizdeki bu denge kaybınınfarkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Almayı düşündüğünüz bir eğitim veya çıkacağınız bir yolculuk konusunda bir arkadaşınızın verdiği cesaret adım atmanızı sağlayacak. Ancak çıktığınız yolda “Hep benim fikirlerim ön planda olsun, konuya başka bir pencereden bakmaya zorlanmayayım” derseniz fayda sağlamanız mümkün olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Evde daha fazla huzur arayışınız var. Bitmesi gereken işler üzerinde durmalısınız. Ancak özel hayatınıza yeteri kadar vakit bulmakta zorlanacaksınız. İşle ilgili grup çalışmalarının bu dönem aksatılmadan ilerletilmesi gerekecek. Aynı zamanda yolculuklarda yaşanan deneyimler dikkat çekmekte. Uzaklarla ilgili konular ve ilişkiler bu günlerde sizi meşgul edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2018)
İşyerinizde yeni fikirler üretiyorsunuz ve bunları ayrı ayrı değerlendiriyorsunuz. Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalısınız. Gün içinde bir fikir münakaşası yapabilir ve sinirsel gerilimler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün para konusunda alacağınız bir haber sizi çok üzebilir. Soğukkanlı davranmaya çalışın ve olayı çözümleme yoluna gidin. Mantığınıza ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2018)
Özel ilişkilerde yarını oluşturma konusunda gecikiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed