Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Yakın çevrenize karşı öfkeniz devam ediyor olsa da bazı noktalarda uyumu yakalamanız mümkün gözüküyor. Aynı paydada buluşabileceğiniz işler yapabilir ve bu noktada onlara karşı olan içsel yorgunluğunuzu bir süre dinlenmeye alabilirsiniz. Her ne kadar gönlünüz yorgun olsa da bazı konularda affetmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Aslında her olay bize bir tecrübe edindiriyor farkında olmasak da.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Kendinizi rahatlamış ve mutlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edebilir. Bugün eski dostlarınızla buluşma fırsatı bulabilir onlarla geçmiş günler hakkında bol bol sohbet edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ufak bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Kartınız Kader Çarkı... Her alanda işinize aktiflik kazandırmak için çabalıyorsunuz. Bugün ince ayrıntılara düşkünlüğünüz bir takım işlerinizi ağırlaştırabilir. Yardım almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Araştırmacı bir ruhla hareket ederek çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da belirgin bir şekilde vurgulayacak, olayların sebeplerini ve sonuçlarını araştıracaksınız. Bugün yapacağınız iş görüşmelerinin sonuçlarını yakın zamanda alıp oldukça sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Son derece programlı ve hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Başarıya odaklı olduğunuz bu günlerde yapmanız gereken pek çok iş var. Yeni görevler alacağınız şartların bilincinde olacaksınız. Sizi duygusal açıdan da sorumlu kılan mesleki konularda tempo yükselecek.Evde tamamlanması gereken konular sürerken, yaratıcı alanda destek göreceğiniz çalışmalar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Nisan 2018)
İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Pratik ve düzenli çalışmalar yürütebilirsiniz. Fiziksel açıdan kendinizi rahat hissedebilirsiniz. İnsanlarla iyi iletişim kurabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Maddi konularda hesaplı hareket etmeyi tercih edeceğiniz bir gündesiniz ve harcamlarınıza dikkat edeceksiniz. Bazı isteklerinizi erteleyebilir yada bu konuda kendinize zaman tanıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Bazı yükümlüklerinizin bugünlerde gecikmemesi gerekiyor. Herhangi bir gecikme çok önemsediğiniz ilişkilerde bile güvensizliklere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed