Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Bugün iletişimsel konularda insanlarla aranızdaki sorunların varlığını daha derinden hissedebilir ve bunları değiştirmek adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Fakat biraz daha beklemeniz de ve insanları olayları ve yaşadıklarınızı daha derinden düşünmeniz de fayda vardır. Yine özel ilişkilerinizde sevdiğiniz kişi ile aranızda oluşan bazı duygusal setlerin nedenini bildiğiniz halde içinizden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Bu belirsizlik canınızı sıkacak boyutlara çıkabilir. Fakat dediğimiz gibi bazı şeyleri Zamana bırakmak Belki de bizim yapabileceğimizden daha iyi sonuçlar çıkaracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2020)
İnsanlara şans tanıyan karakteriniz, sizi hayatın nankörlüklerine karşında pek mahcup etmiyor. Verici, hoşgörülü özelliklerinizin etrafınıza topladığı değerbilir insanlar size düş kırıklıkları yaşatmıyorlar. Aile bağlarınızı biraz daha güçlendirmeniz ve hep birlikte sorumlulukları iyice belirlemeniz gerekiyor. Özgür kişiliğinizi, bu anlamdaki sorumluluklarınıza engel gibi görmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Kartınız Mühür... Evli olan Kova'lar ilişkilerinde yeniden aşkı yaşamakta gibiler ancak bekar olan Kova'lar bugünlerde aşk ilişkilerinde kendilerini yalnız hissedebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Dingin haliniz çevrenizde de olumlu etki bırakacak. Dış etkenlerden ve diğer insanların olumlu ya da olumsuz tepkilerinden bağımsız olarak bunu yakalıyor olabilmeniz sadece sizin değil çevrenizin havasını da yumuşatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Bugün alacağınız haberler planlarınızda değişikliklere sebep olabilir. Yurtdışıyla bağlantılı işlerinize yeni şartlar veya talepler gündeme gelebilir. Eğitimle ilgili konularda ise üstlerinizin fikirlerini değiştirmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Çevreniz olaylara sizin kadar geniş bakamıyor. Düşüncelerinizin arkasında son derece sakin ama bir o kadar sağlam durmaya devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Birtakım işlerin son ana bırakılması, yeni yoğunlukları getirebilir. Gelecek günlerde çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler, henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Özel hayatınız mutlu gidiyor. Ancak aynı anda birçok işle uğraştığınız için sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye dikkat edin. Üzerinizdeki iş stresi yüzünden kırıcı ve suçlayıcı bir yaklaşım içinde, karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Sizin tutumluluğunuz bazı sıkıntıları önleyemiyor. Alacaklarınızın tahsilinde yardıma ihtiyacınız olacak. Bir ahbabınızın maddi sıkıntılarına omuz vermeyi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Bir konuda gereksiz hassasiyet gösteriyorsunuz. Bu konuyla ilgili yaşadığınız üzüntü boşuna oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed