Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Bu hafta sonu, maddi konular, ortak kaynak kullanımı gerektiren işler, iş birlikleri, ortaklıklar ön plana çıkabilir. Yapacağınız anlaşma ve pazarlıklarda dikkatli olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Çok merak ettiğiniz bir konu bugün aydınlığa kavuşabilir. Öğrendiğiniz şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Siz yine her zamanki gibi hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gideceksiniz. Oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulabilir, çevrenizdekilerin işini kolaylaştıracak bir enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Kartınız Günaha Çağrı... Ailenize karşı duygusal bağınız olduğu bir gerçek. Sükunet içinde olayları gözlemlemeniz gerektiği yerde sinirli çıkışlarla kalp kırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Kendi isteklerinizi ön planda bulundurmanız daha iyi olur bugün. “Herkes ne der acaba” veya “aman onların isteği olsun da” gibi davranışlar ayağınızı bağlayıp özgürce hareket etmenizi ve yaratıcılığınızı engelleyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Sizin dışınızda pek çok gelişme öne çıkıyor. Finansal anlaşmaların getirdiği belirsizlikler sizi yakından etkileyecektir. Net olmayan yeni önerileri dikkate almalısınız. Ortak giderlerin artabileceği şartlar ise önemsenmeli. Yakın ilişkilerde sizin için huzursuzluk kaynağı olabilir. Biraz anlayışlı olmalı, eşin duygusal durumunu önemsemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Dayanışmacı özelliklerinizle kendinize yapay sorunlar üretebiliyorsunuz. İşyerinizde yakın bir dostunuzla çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz. Onun hatalarını düzeltmekten kendi işlerinizi yapamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Bugün ailenizle ilgili konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili kalıcı bir değişiklik yapmak istiyorsanız, atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz. Çevrenize karşı sorumluluk bilinci içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Parasal olarak oldukça şanslı olacağınız bir gün. Yakınlarınızla ya da iş ortaklarınızla parasal konularda görüşmeler yapacaksınız. Bu görüşmeler neticesinde önemli kararlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Hayatınızdaki bazı güvensizliklerinizi, hatalı kararlara yöneltebilecek boyutlara götürmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed