Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Yaşamınızda vereceğiniz ani kararlarla hayatınızda büyük ivme yaratacak oluşumlara yönelebilir, kendinizi bir anda iş hayatının tam merkezinde bulabilir, yoğun bir iş temposu içinde çalışabilirsiniz. Bu tamamen sizin üstün cabanıza bağlı olarak ilerleyecek, âdeta şimdiye kadar geçirdiğiniz boş zamanları kapatmak istercesine durmadan ilerleyeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Bugün bir acelecilik içersindesiniz. Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var, onu uğurlayacaksınız. Bu size aylar gibi gelecek kısa bir ayrılık. Yolcunuz da hayatınızda çok özel yeri olan biri.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
AŞK: Beraberliğinizi çok fazlaciddiye almanız tutarlıolduğunuzu gösteriyor ama aileiçinde buna tepki verenler deolacak. Yılmadan mücadeleetmeniz sonucunda zaferi sizkazanacaksınız.PARA: İşleriniz yoğun. Yapacağınız yeni yatırımlariçin alın teri dökerek para kazanıyorsunuz. Arzuettiğiniz ortamı sağlayacaksınız.SAĞLIK: Fiziksel ve ruhsal baskılara dayanarakoldukça metanetli görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Bugün detaylarla uğraşma, sabırla çalışma ve yılmadan sorunların üzerine gitme sayesinde verimli bir gün geçireceksiniz. Takdir beklemek yerine üzerinize düşeni yapın. Sonuçlara ve tatminkâr şeyler elde etmeye odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Dışadönük ve keyifli çalışmalarını sürüyor. Hayatın güzel yönlerini görmek ve sizi mutlu edecek yeni hobilerle ilgilenmek kolaylaşmakta. Bir yandan da aşk ilişkilerininde sizi hevesli kılan gelişmeler söz konusu. Sosyal konular ise başkalarını içine alacak şekilde gelişmekte. Bu dönem tüm ilişkilerinizde yapıcı ve esnek olmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2018)
İşyerinizi bir iş yerinden çok, arkadaşlıkların, küçük gönül oyunlarının yeri olarak görüyorsunuz. Ama nasıl beceriyorsanız, işinizi de asla aksatmıyorsunuz. Fakat yine de işin dışındaki sosyallikler yavaş, yavaş göze batıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
İş yaşamınızdaki sezgileriniz çok güçlenecek ve doğru zamanda doğru işler yapacaksınız. İşinizde, yeteneklerinizin gittikçe daha fazla ortaya çıkması, fark edilmesi ve sonuç yaratması muhtemel görünüyor. Para konularında yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Para konularında çok akılcı kararlar alabiliyorsunuz. Fakat bugünlerde harcamalarınızda çok tutumsuzsunuz. Yaptığınız bazı lüzumsuz harcamalarla bütçenizi zorlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Hassas bir konu yakında gündeminize oturabilir. Bu konuyu birçok insanla konuşmanız, iyi araştırmalarla ele almanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed