Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Size ek gelir getirebilecek yollar arayabilir, yeteneklerinizi paraya çevirmek isteyebilirsiniz. Farklı işleri araştırabilirsiniz ya da evden yapabileceğiniz işler aklınıza gelebilir. Aşk hayatınız ya da sevgi temalı ilişkileriniz özel yaşamınıza iyi gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hareketli bir gündeyiz. Gün boyu, Koç burcundaki Ay’ın olumsuz açıları mevcut. Bu durum sakinliğimizi korumakta zorlanmamıza, ani hareket ve tepkilere veya gergin ortamlara neden olabilir zaman zaman. Ancak, hafta boyunca yazdığım, Jüpiter’in ve Merkür’ün olumlu açıları sıkıştığımız anlarda kendimizi en iyi şekilde ifade etmemiz ve yaratıcı fikirler geliştirmemiz ya da çözülmesi zor olaylarda dahi tünelin sonundaki ışığı görmemiz için olanak tanıyacak ve parlak fikirlere neden olacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Fakat sizin de bunu ara sıra yapmanızda yarar var. Siz de dertlerinizi birileriyle çekiştirmelisiniz. Hafta sonu çok sevineceğiniz, beklemediğiniz konuklarınız olabilir. Çok dirençlisiniz. Sıradan sorunlar sizi pek etkilemiyor. Sızlanıp ağlama huyunuz yok. Çevrenizde insanların küçücük sorunlarını devasa şeylermiş gibi dillendirmeleri siz şaşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
AŞK: Agresif tavırlar yaratarak, partnerinizin sizin için olumlu karar vermesini engelliyorsunuz.Böylelikle bugün yalnız kalabilir ve pişmanlıklarınızla kederlenip durabilirsiniz. PARA: Bugün parasal sorunları önemseyerek yoğun bir iş temposuna girdiniz. Zorlu süreç sizi bekliyor. Yeni anlaşmalarınız karşısında karasızlık yaratmayın. SAĞLIK: Heyecanınızı yatıştırmayı bilmeniz gereken bir gündesiniz. Dinlenmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
İç dünyanıza çekilip kendi kendinizle baş başa kalmak için uygun bir gün olabilir. Sosyal olacağınız mekânlardayken yaşanan olayların ruhen sizi ne kadar doyurduğuna bakın. Buna hizmet edecek şekilde yaşamaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Sabırlı ve temkinli olmanız gereken koşullar içindesiniz. Ortaya çıkan gelişmeleri kolay aşamayacağınızı bilmelisiniz. Zaten uzun süredir geçmişle ilgili konularda önemli sorgulamalar yapmakta idiniz. Şimdilik olanlardan ders almalı, önünüze bakmalısınız. Ele almanız gereken öncelikler arasında iş hayatı dikkat çekecek. Ãœzerinizde artan bir baskı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Sizin karşınızda hemen, hemen her konuda şansını yitirdiğini düşünen saplantılı biriyle sorun yaşıyorsunuz. Önemsemez tavrınız, daha da problem yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Hiç planlamadığınız harcamalarla yüz yüze gelebilirsiniz. Bu sizi endişelendirecek. Bugünlerde umut bağladığını gelişmelerde, bir miktar daha paraya ve biraz daha katılıma ihtiyaç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Yaşamınızda çok güvendiğiniz, etkilendiğiniz bir dostunuzla birlikte iyi niyetle ama çok yanlış bir yola sapmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed