Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Bazı planlarınız gözünüzün önünde geçersiz kalabilir. Bu durumda ısrarcı olmamak veya yeniden yapılandırmaya gitmek çok doğru olmayabilir. Durum incelemesi yapmalı, ihtiyatlı davranmalısınız. Zerafetinizi koruyun. Yükselen burcunuzun yorumunu okumayı lütfen unutmayın
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Hayatınızda temel çelişkileriniz olarak iki kişiyi belirlemişsiniz. Hayatı onlarla bir cebelleşme olarak görüyorsunuz. Ama onlardan birinin de yaşamında iki temel çelişki var. O, sizi de bu üçgenin en geniş açılı köşesine koymuş çünkü. Esas sorun üçüncü köşedeki kişiymiş gibi görünüyor. Bu çekişmenin sonuçları olumlu yada olumsuz, onun umuru değil gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Karşınızda zayıf iradeli partnergörmek istemiyorsanız öncesiz güçlenin. Endişelerinizigörünce onunda düşüncelerizayıflamaya başlıyor.Unutmayın ki sizler birbiriniziçin yaratılan çiftsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Tutulmayla birlikte mesleki konular ana temanız olacak. Yeni bir iş ya da proje, terfi ya da görev değişimi gündeme gelebilir. İş başvurusu ve mesleki taleplerde bulunmak için uygun olabilir. Kariyer desteği bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Hayatınıza keyif ve hareket getiren konular söz konusu. Artık kendi istediğiniz yönde ilerlemek ve özgür adımlar atmaktan yanasınız. Yaratıcı konularda dikkat çekeceğiniz pek çok yenilik yapacaksınız. Kendinizi yenilemek, sevgi ilişkilerinizi yapıcı yanlarınızla yaşamak size keyif getirecek. Değişik hobiler ilgilenerek günü keyifli tamamlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Bir iş arkadaşınızdan hiç mi hiç memnun değilsiniz. Her iş yerinde bir çekilemeyen vardır ama o sizin performansınızı da düşürüyor. Ondan kurtulma planları yaptınız bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Dostlar arasındaki para alışverişleriniz çok saygıdeğer. Ailenize ait bir mülkün satışı gündeme gelebilir. Siz bu satıştan bir şey beklemiyorsunuz ama sizinle paylaşmayı düşünüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi, sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed