Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Yaratıcılık gerektiren işlerde önemli başarılara imza atabilirsiniz. Sanata olan ilginiz artabilir ve hobilerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız iş teklifi alabilir. Üstelik de uzak bir semtte. Bu sizin işle ilgili bütün olumlu duygularınızı tersine çevirebilir. <br>Güzel yemeklerle aranız iyi, bugün tam istediğiniz gibi bir yemek fırsatı önünüze çıkabilir. Dost, akraba davetleri alabilirsiniz, sakın kaçırmayın, tam ağzınıza layık yemekler olacak. İşyerinizdeki bir değişiklik hem sevindirecek, hem üzecek sizi. Gözlerinizi fazla yoruyorsunuz. Sevdiğinizin beklentilerine yanıt vermekten uzak bir gününüzdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Aşk hayatınızdaki gerginlikler arttı. Partnerinizle kavga edebilirsiniz ancak işinizde başarılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
İşte yapmanız gereken bazı atılımlar veya sorumluluklarınız için bugün elinizi cebinize atmanız gerekecek. Ne çıkar bilinmez ama sonuçta gerekli olanı yaratacaksınız. Bu durum, isteyince neler yapabileceğiniz yönündeki hissiyatınızı destekleyecek. Gücünüzü ortaya çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Bugün hareketli tempo devam ediyor. Kendinizi gösterebileceğiniz imkanlar bulacaksınız. Yeni bir gruplaşma ve sosyal açıdan canlılık getiren çalışmalar dikkat çekecek. Yaratıcı yanlarınız ve entelektüel donanımınızla verimli sonuçlar alınabilir. Yeni arkadaşlıklar, farklı çevreler içinde kendinize yer bulabilirsiniz. Geleceğe dönük umutlarınız ise size iyimserlik taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Uyumlu biri olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsatınız olacak. Bu fırsatı iyi kullanmak sizin elinizde. Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair söylentiler, tamamen bilinçli bir yanlış anlamadan kaynaklanıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen gereksiz bazı harcamalar yapabilirsiniz. İki farklı konu için maddi çalışmalarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Duygularınızı oldukça yoğun yaşayacaksınız ve çevrenizdeki insanları etkileyebileceksiniz. Sezgileriniz sizi yanıltmayacaktır ve bazı küçük yenilikler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed