Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Bugün işyerinizde her zamankinden daha yoğun bir gün geçirebilirsiniz.Gerçekleştirmeniz gereken işler daha da fazlalaşarak bir hayli zamanınızı alabilir. orgunluk ve zaman kaybına rağmen fazla şikayetçi olacağınız da söylenemez çünkü günün sonunda kazançlı çıkacağınızı da bileceksiniz. İşyerinizde güvendiğiniz bir kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak bunu size karşı yapılmış kişisel bir davranış olarak algılamayın. Çünkü onun da çözmesi gereken bir sürü sorunu var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Çok sevdiğiniz biriyle ilişkinizi sürekli sorun olarak yaşıyorsunuz. Onu sürekli koruma, sakınma ihtiyacı içindesiniz. Onunla bu yoğunluğu yaşarken kendinizi ihmal ediyorsunuz. Aile içindeki konumunuz son günlerde çok saygınlaştı. Sizin biraz geçimsiz olduğunuzu düşünenler, sizde buldukları başka zenginliklerle sizden kopamıyorlar. Kafanızda tamamen kurgu olan sağlık endişeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Sevineceğiniz birçok haber alarak partnerinize dahafazla bağlanacaksınız. Aşık olduğunuz belli. Sevgi yüklüolmanız sebebi ile sizi kıskanacak çok kişi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Bir yolculuk planlıyorsanız değişikliklerden keyif almaya bakın. Hiç ummadığınız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Detaylara takılmayıp yeni bir şeyler keşfetmenin tadına varın. Bildik olanı değil de yeni olanı tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Maddi konularda beklentileriniz büyüyor. Ancak daha temkinli hareket etmeli giderlerinizi kısmaya özen göstermelisiniz. Bütçenizi korumanız gereken bu süreçte çalışma kapasiteniz, beklediğiniz maddi destekler size güven verecek şekilde gelişecektir. Birikim yapmak, yatırım planlarınıza hız vermek bu günlerde en önemli önceliğiniz olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Haziran 2018)
İş ilişkilerinde kazanmaya çalıştığınız insanlar, temponuza ayak uydurmakta zorlanabilirler. Önümüzdeki günlerde iş konulu yeni yolculuklar söz konusu, hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Parasal açıdan beklediğiniz gelişmeleri yaşayamayacağınız bir gün. Hala alacağınız olan parayı alamadınız. Bugün de almanız zor görünüyor. Bu konuda yapacağınız görüşmelerden eliniz boş döneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Birtakım konulardaki özgün düşüncelerinizi kolay anlaşılır şeyler gibi sunmanız, anlaşılamamanıza neden oluyor. Tartışılabilir bir biçimde sunmanız durumunda, hayalcili olarak görülmeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed