Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Kariyerinizle ilgili fedakârlık yaptığınız her alanda karşılığını bulabileceğiniz, yöneticilerin takdirini kazanıp sorumluluklarınızın daha da belirginleşeceği bir gün geneli olabilir. Ortağınıza güvenmediğiniz konularda araştırma yapmak isteyebilir, geleceğinizi garantilemek adına yanlışlarını dile getirmek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Kent dışındaki çok genç bir yakınınızla bu akşam hasret giderebileceksiniz. Bu günlerde derin bir umutsuzluğunuz var. Baştan çok umut bağladığınız kimi uğraşlarınız, sizi hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor. Ama boşa olduğunu bildiğiniz halde yine de bir çaba içindesiniz. Bu hayal kırıklığını paylaştığınız bir gurubun varlığı, size bir liman gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Kartınız Çöl... Kartınız karmaşık durumlarla baş etmeye çalıştığınızı göstermekte. Bu arada yalnız kalma korkusuna da kapılabilirsiniz. Bugün sık sık sevdiklerinizi arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Sizi biraz serbest bırakacak bir eşiniz varsa bugün keyfiniz katlanacak. “Mutlaka her şeyi bir arada yapalım her anı paylaşım” tavrı sıkabilir. İmkân yoksa birlikte ancak heyecan verici, hareketli, farklı bir aktiviteye katılın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Yeni arkadaşlıkların keyfine varmak ve kendi isteklerinizi bir süre ertelemek söz konusu. Grup çalışmalarının getirdiği sorumluluklar size fazladan yük getirebilir. Bu arada henüz netleşmemiş işe ait amaçlarda acele karar almamalısınız. Mesleğinizde edindiğiniz değerli tecrübeleri başkalarına sunmak, yaratıcılığınıza güvenerek elle tutulur işler çıkarmak mümkün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Önemli bir konuda sizin fikriniz sorulmadan bazı kararlar alındığını öğrenebilirsiniz. Bazı yetki ilişkilerini onaylayıp kabullenmekte zorlanıyorsunuz. Kolayca değiştirmeniz pek mümkün olmayan sorunlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Bazı yakın ilişkilerinizde, para gibi hassas konularda sağlıklı mesafeyi koruyamıyorsunuz. Bugünlerde para ve dostluk ikilemi sıkıntılı çelişkiler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Uzaktan yaptığınız yorumlara, vardığınız yargılara fazla güven duyuyorsunuz. Mesafeli durduğunuz birinde taşıdığınız önemi kavrayabilmeniz için, daha yakın ilişkiler içinde olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed