Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Kariyerinizle ilgili bazı konularda hem aile büyükleriniz hem de iş arkadaşlarınızla aranızda taban tabana zıt fikirler içinde olabilir, kimsenin sizi anlamadığı fikrine kapılabilirsiniz. Fakat herkesin fikrini alarak, büyüklerin iş tecrübelerinden, iş arkadaşlarınızın da orijinal fikirlerinden yola çıkarak ilerlemeniz, size o anda görmediğiniz farklı kapılar açacak ve geleceğiniz adına yeni projeler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Yine bu konularda beklentilerinizi karşılayan sürpriz gelişmeler de yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Büyüttüğünüz problemlerinizin üzerine gitmelisiniz. Birkaç gün içinde hayat size yeni olanaklar sunabilir. Yeni ilişkiler ve yeni imkanlar arasındaki kontağı iyi kurmanız gerekecek. Bu akşam yeni tanışmalar, sizi yeni açılımlara yöneltebilir. İnsan ilişkilerinde sağlam ve güvenilir duruyorsunuz. İnançlı karakteriniz, alçakgönüllü tavırlarınızda size zorluk çıkartmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Üzülen taraf siz olmak istemiyorsanız başkalarının işlerine karışarak ara bulma işine kalkışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Maddi kayıplarınızın had safhada olma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlarınızdaki dengesiz ve değişken tutumunuz kayıplarınızın devam etmesine sebep oluyor. Sevdiğinize de zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2019)
İş potansiyelinin artması, iş yerindeki ilişkileri de olumlu etkiliyor. Ekip olarak biraz fazla yoruluyorsunuz ama size kazandırdığı daha fazla olduğu için aldırmıyorsunuz. Bugün yine iyi gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
İlişkinizle ilgili duyduğunuz kaygıları partnerinizle paylaşırsanız, yersiz olduğunu anlayarak daha fazla büyütmeden çözebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalmak istiyorsanız onun da bazı isteklerini yerine getirmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2019)
İhtiyaç diye önünüze koyduğunuz şeyleri biraz sınırlamanız, dizginlemeniz gerekecek. İhtiyaç duymanız gereken her şeyi satın alabiliyorsunuz. Daha ötesinin size ait olmadığına inanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2019)
İş yerinizde zaman zaman sinirinizi kontrol edemiyorsunuz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed