Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2021)
İsteklerinize ulaşabilmek için tecrübelerinizden ve geçmiş bağlantılarınızdan faydalanabilirsiniz. Zamanınızı, enerjinizi ve paranızı sizi yeni boyutlara ulaştırabilecek yerlere harcamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2021)
Yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız. Bu bilgi uzun zaman kafanızda yer edecek. Aydınlanmak için birkaç kişiyi kırmayı göze alabileceksiniz. Sevinçli bir gününüzde, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Bu sevinci ve coşkuyu son kertesine kadar hissedebilmelisiniz. Bunu sizinle özellikle paylaşmak isteyenler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2021)
Uzun zamandır haber alamadığınız yakın dostlarınızla bir araya gelerek günün tadını çıkaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2021)
Sosyal ortamlar, kalabalıklar, arkadaşlara birlikte yapılan planlar, grupları ilgilendiren organizasyonlar, insanları bir araya getireceğiniz aktiviteler için gayet elverişli bir gündesiniz. Bunun için davet beklemeyin, siz yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2021)
İşiniz ve çalışma koşullarınız açısından sizi rahatlatacak bir gündesiniz. Sizi yoran işler ve insanlarla ilgili konular olumlu ve rahat şekilde çözüme kavuşabilir. Bu konulardan dolayı yaşadığınız endişe ve stres bugün nerdeyse yok olacak. Sağlığınızla ilgili de güzel haberler almanız mümkün. Önemli işlerinizi ve sizi zorlayan konuları akşama bırakmamaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2021)
Yetki konularında şanslı ve ayrıcalıklı olduğunuzu düşünenlere kendinizi kanıtlama çabalarınız gereksiz ve yıpratıcı. Başlarda biraz teslimiyetçi davrandığınız bir ilişkide bu sıralar sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2021)
Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2021)
Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen bazı gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Hesapta olmayan masraflarınızı kontrol altına almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2021)
Birtakım konulardaki özgün düşüncelerinizi kolay anlaşılır şeyler gibi sunmanız, anlaşılamamanıza neden oluyor. Tartışılabilir bir biçimde sunmanız durumunda, hayalcili olarak görülmeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed