Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Çalışma ortamınızda ya da sorumluluklarınızda bazı değişimler söz konusu olabilir. Kendinize çok fazla sorumluluk yüklendiğini hissedip sanki altından kalkamayacakmışsınız gibi hissedebilirsiniz. Ancak siz ne kadar böyle düşünüyorsanız üstleriniz de bir o kadar tersini düşünüyor. Kariyeriniz ile ilgili yeni açılımlar yapmak isteyebilirsiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemeniz gerekiyor. Çok yakınlarınızdan biri sizin hayalperest olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Enteresan yerlerde bulunmaktan hoşlanan sizler, bugündeğişik şehirlerde tatilyapmayı düşleyebilirsiniz.Eğer maddi imkanınız varise düşünmeden gidin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Maddi anlamda tutumlu olmaya özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Eski alışkanlıklarınıza ara vermeniz ekonomik bakımdan negatif olan pozisyonunuzu iyileştirmek için çözüm olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Artık özürlüğünüz ve kendi istekleriniz peşinden gidiyorsunuz. Sizi bağlayan durumlar geri planda kalırken, içinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz. Duygusal hayatınıza yansıyan gelişmeler ise oldukça sevindirici görünüyor. Aşk ilişkilerinizde çift durumların yaratacağı sorunlara ise dikkat etmelisiniz. Yaratıcı konularda zihinsel becerilerinizi kullanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Yükünüzün azalmasını istemekte haklısınız ama bu sorunu doğru kişilerle konuşmanız gerekiyor. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok haklı taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Daha hareketli günler için bugünden önlem almanız gerekiyor. Elinizdeki imkanların değerini iyi bilmemeye başladınız. Sizin durumunuzu kıskananlar var. Gelecek için ümidinizi sürdürmeniz, bu imkanları değerlendirmekle mümkündür. Yatırım konusunda acele ederseniz zararlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Yüklü harcamaları dondurma yoluna gidebilirsiniz. Geleceğinize yatırdığınızı düşündüğünüz yüksek miktardaki para, bugünkü koşullar içinde başka kanallara gerekebilir, acele etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Etrafınızda başarılarınızı kıskanan insanlar var. Özellikle arkadaş çevrenize karşı dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed