Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Bugün duygusl anlamda kendinizi fazlasıyla hırpalama eğilimi içerisinde olabilir şu ana kadar yaşadığınız haksızlıkların bir hesabını çekmek isteyebilirsiniz. Fakat bunu yapmanız size bazı noktalarda rahatlama getirirse bile uzun süreli bir gerginliği de beraberinde getirecektir. Burada düşünmeniz gereken konu bu haksızlıktan nasıl bir ders çıkaracağınız olmalıdır. Zira her hatalar ders çıkarmak için ideal durumlardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Bugün istemediğiniz tartışmaların içine sokulabilirsiniz. Genelde barışçı, uzlaşmacı kişiliğinizin bazı durumlarda ortaya koyduğu agresiflik, bu tartışmalarda tehlike arz edebilir. Akşam bir çözümsüzlüğünüzle ilgili olarak, sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla bir şeyleri paylaşma ihtiyacınız, son günlerde sınırlarda gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen kendinizi mutsuz etmek için çabalıyorsunuz adeta. Partnerinizle geçim performansınız oldukça düşüşe geçti. Yaptıklarınızdan sonra pişman olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
İyi niyetinizi suiistimal eden kişilere karşı daha dikkatli olmanız gerekebilir günün ilk yarısında. Sizi ya da değerinizi anlamayan insanlarla vakit kaybetmeyin. Önemsendiğinizi hissettiren insanlara ihtiyacınız var bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Nisan 2018)
İşle ilgili sohbetlerinizde çevrenizdeki bazı özellikler övgüyle söz edilmeyi hak ediyor. Bu konudaki suskunluklar, böyle bekleyişler olmadığını göstermiyor. Sınırları zorlayan çabalarınız, size her an yeni kapılar açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Beklediğiniz bir para haberi, sizin umduğunuz kadar olumlu gelmeyecek. Ama yine de sonuç olarak emek harcamadığınız bir paraya sahip olacaksınız. Para konularında talih genellikle sizden yana.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Yeni ilişkilere kapalı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz. İlerde yararını göreceğiniz yeni tanışmalar içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed