Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Maddi kaynaklı konularda dedikodulara ve kandırılmalara karşı çok dikkatli olmanız gereken bir gün. Hemcinslerinizle olan ilişkilerinizde bazı kıskançlık durumlarına karşı sakinliğinizi korumanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Uzun süren dağınıklığınızdan vazgeçiyor gibisiniz. Yaşamınız yavaş yavaş yerine oturuyor. Bugünlerde daha programlı yaşamak ve evinizle ilgilenmek istiyorsunuz. Yakın çevreniz bu kararınızdan pek memnun ama bugüne kadar ki yaşamınız nedeniyle yine de size pek güvenmiyorlar. Önümüzdeki günlerde bir kaç kalabalık grup içinde yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Kartınız Işık... Pek çok kişinin bakıp zor gördüğü işleri tek başınıza çözerek kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bu performansınızı kendiniz dahi keşfetmemiştiniz. Ani gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Bir destek istemek, talepte bulunmak, hakkını aramak ve faydanıza olacak bir şey için başvuruda bulunmak konusu çok uygun olmayabilir özellikle günün ilk yarısında. Kesin gözüyle baktığınız kapılar açılmamakta direnebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Beklemediğiniz giderlerin öne çıkmasına rağmen, ekonomik anlamdaki zorlukları aşıyorsunuz. Yeterli kadar nakit bulundurmak, ve ödemelerinizi dengelemek yeterli olacaktır. Ortak giderlerin dikkat çekeceği gelişmeler, ve borç alacak konuların üzerinizdeki baskısını aşıyorsunuz. İşle ilgili projeler size yeni sorumluluklar taşıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ocak 2018)
İş hayatınızdaki olumsuzlar bir türlü bitmek bilmiyor. Bugünde amirinizle aranızda bazı tartışmalar geçecek ve iş arkadaşlarınız sizi bu konuda yalnız bırakacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Endişeyi ve öfkeyi bir kenara bırakıp olumlu düşünürseniz, aşk hayatınızdaki sorunları atlatabilir, hayal ettiğiniz ilişkiyi yaşayabilirsiniz. Abartılı iyi niyetiniz ve arkadaş canlısı oluşunuz iş yerinizde kullanılıyor ve başkaları adına çıkışlarınız göze batıyor. Bu davranışlar sizin düşman kazanmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Maddi konulara ilişkin çalışmalarınızda yoğunluk yaşayacağınız bir gündesiniz. Beklediğiniz maddi kazanımları bugün elde edebilir ve gecikmiş ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Sabah saatleri işinizle ilgili yaşayabileceğiniz baz sıkıntılardan akşam üzeri saatleri kurtulmayı başaracaksınız. Günün ikinci yarısı alacağınız kararlar son derece verimli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed