Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Mücadele gerektiren durumlarla başa çıkabilmek için ek bilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve özel bir kişiyle duygularınızı paylaşmanız ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Değişimden korkmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Günün ilk saatlerinde biraz gerilimli olacaksınız. Ancak beklediğiniz haber geldikten sonra rahatlayacaksınız. İç dünyanızın zenginliği ile dileklerinize ulaşabiliyor, azimle çalışmalarınızın karşılığı alıyorsunuz. Ancak sevdiklerinize de zaman ayırmalı onların bazı yüklerini hafifletmelisiniz. Ailenizle olan ilişkinizde zaman zaman çok çıkarcı davranabiliyorsunuz. Bu durum onları çok rahatsız etse de size belli etmiyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Hayatınızdaki her şey sizin kontrolünüzde olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Fakat iş hayatınızda fazlasıyla değişiklikler olacak. Fazlasıyla disiplin ile çalışmanız gerekecek. İçinizdeki sıkıntılar sizi sarmadan çözüm bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Karar verme ya da verdiğiniz kararın arkasında durup yola devam etme sorunu yaşayabilirsiniz. Genel olarak istekleriniz ve öncelikleriniz hızlıca değişim gösterecek. Çok fazla görüş almaya kalkmayın. Kafanız iyice karışabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Bugün iş ve çalışma konuları gündeminizin üst sıralarında yer alacak. Ãœretim ve iş planlarınızı gerçekleştirmek için sıkı bir çalışma temposu içinde olacaksınız. Gün içinde yorgunluğa bağlı alınganlıklar oluşabilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan uyumunuzu bozmamak için dinlenme molaları vermeye ve öğün atlamamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Yakında size yapılacak birtakım teklifler olabilir. Değerlendirebilmeniz için kuşkucu özelliğinizden arınıp biraz değişime açık olmanız gerekiyor. İş konularında risklere kapalı ve sağlamcısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Paranızı güvence altına almakla çok doğru hareket ediyorsunuz. Bu konuda size yol gösteren dostunuzun önümüzdeki günlerde size daha verimli bir yatırım önerisi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
İsteklerinizi iyi değerlendirin ve düşünmeden hareket etmeyin. Yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed