Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Hayatınıza yeni insanlar ve yeni dostluklar da dâhil olurken bazı arkadaşlıklarınızı da bitirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Aralık 2017)
İkizler burcu insanı saflığının yanı sıra, fırsatları gerçekçi bir şekilde gözlemleyebilme yeteneğine sahiptir. Bugün sezgilerinize yüzde yüz güvenebilirsiniz. Bir arkadaşınız hakkında hoşunuza gitmeyecek duyumlar alabilir, o kişi hakkındaki yargılarınızı değiştirebilirsiniz. Bu aslında sizin lehinize bir gelişme olacak. Çünkü o insanın gerçek yüzünü göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
AŞK: Duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanıyorsunuz. Dürüstlüğünüz sizi hemen ele veriyor ancak karşı cinse birşeyleri birdenbire açılarak korkutmayın. PARA: Dönemsel olarak şansınız yoğun olabiliyor siz de o dönemleri hissediyorsunuz. Bu aralar sizin için oldukça şanslı. Küçük yatırımlarda baskın olacaksınız. SAĞLIK: Stres sizin için hastalıkların baş unsuru.Olaylara fazla kapılıp ani heyecanlar yaşamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Günü içe kapalı ve hatta biraz keyifsiz geçirme riskiniz var. Tek başınıza kalmamaya gayret edin. Enerjik insanlarla dirsek temasında bulunun ki o halleri size de bulaşsın. Akşam saatleri parasal konuları konuşmak ve hesap yapmak için uygun değil. Asabi davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Evde alacağınız sorumluluklar üzerinde durabilirsiniz. Daha fazla huzur ve güven duyacağınız aile ilişkileri de size destek verecek şekilde gelişebilir. Bu arada biraz konfor yaratmak adına bazı masraflar göze alınmalı. Ancak toprağa ait birtakım yatırım planlarınız üzerinde de durmalısınız. Yabancılarla ilgili konularda önemli görüş ayrılıkları dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Geliriniz hiç azımsanacak gibi değil. Çalışma ortamınızın değerini biliyorsunuz. Becerilerinizi mükemmel bir şekilde sergileyebiliyorsunuz. İşyeriniz de sizinle ilgili olumlu düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Herkes her zaman hata yapabilir. Önemli olan bunları tekrarlamamaktır. Özel hayatınızda gösterdiğiniz inat ve ısrarla bir şey kazanamazsınız. Bir kere de karşınızdaki kimsenin sizin lehinize düşündüğünü kabullenin. İş hayatınızın yıpratıcı temposu bugünlerde azalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Bu yüzden kararsızsınız. Bugün akşam saatlerinde yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Karşısında olduğunuz seçimlerde hassas olmanız gereken bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed