Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Bazı konularda açıklamalara bakmadan ya da sorular sormadan harekete geçmek veya tavır almak sorunları büyütebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Dostlarınız üzerinde bıraktığınız iyi düşünceler, uzak bir yerlerde çok sıkça anılmanıza neden oluyor. Yakında biraz tereddütlü bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız geldiğini düşüneceğiniz bu sevinç, sizde genel bir rahatlama yaratacak. Son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstermek üzeresiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranmaya yöneliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Bugünlerde birikimleriniz de zorlanmanız mali açıdan şanssız dönemde olduğunuzu gösteriyor. Tasarruf yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Eşinizin sayesinde gireceğiniz sosyal çevrede hoş vakit geçireceksiniz. Sizi mutlu eden insanlar yanınızda olacak. Herhangi bir konu-da size katkı sağlayacak önemli kişilerle de tanışabilirsiniz. Beklediğinizden güzel diyalog-lar olacak. Bu arada tatsızlıklar yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Gün ortasına kadar yakın çevre ile ilgili konuları ele alacaksınız. Sonrasında aile ve yakınlarla ilgili sorumluluklar var. Bu dönem planlamanız gereken yerleşimle ilgili yeni gelişmeler sizi yorabilir. Eldeki maddi kaynakları en akıllıca biçimde değerlendirmek de öncelik kazanacak. İş hayatında sizi kısıtlayan sorumluluklar ve ilişkilerde yaşanan sorunlar üzerinde durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ekim 2019)
İş yaşantınızda zor günler geçiriyorsunuz. Özel sorunlarınızı işinize de yansıtıyorsunuz. Bu yüzden amirleriniz ve çalışma arkadaşlarınız sizden çok şikayetçi. Tatile çıkmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Önemli ve değişik bir dönem geçiriyorsunuz. İş yaşamında beklemediğiniz olayların patlak vermesi, sizi karar almaya zorlayabilir. Alışveriş yaparken daha akıllıca ve işinize yarayacak şeyler almalısınız. Kuşku ve endişe dolu duygu ve düşünceler, siz de psikolojik bazı problemlere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Bir satın alma işiniz var. Pahalı, ama zorunlu görünüyor. Şimdiden toparlamaya giriştiğiniz para, sizi oldukça rahatlatabilir. Rahat günler hızla yaklaşıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Kısa vadede hiç bir sorun gözükmüyor. Ama kimi gelişmeleri durdurmaya çalışmaktan kaçınmalısınız. Sağlam, güvenli ilişkilere özgü bir rahatlık içinde değil gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed