Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Yeteneklerinizi daha yararlı kullanabilmeniz durumunda fırsatlar çok yakında. Eyleme geçirilebilecek harika bir fikir özgün bir geleceğe atılacak ilk adım olabilir. Bir yakınınız ya da birlikte çalıştığınız bir kişi size rahatsızlık veriyor olabilir. İlişkilerde sonlanmalar veya bağlayıcı sözler söz konusu. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Özel zevklerinizi ön planda tutmaya çalışacağınız bir dönem. Aşırılıklara karşı tepkiler alabilirsiniz. Sınırlanmışlık duygunuzu yenebilmeniz, taviz olarak değerlendirdiğiniz bazı bedeller ödemenizi gerektiriyor. İlişkiler açısından daha sağlıklı bir sürece gireceksiniz. Beklemediğiniz yakınlaşmalar size kısmi pişmanlıklar da içeren duygusallıklar yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Kartınız Mühür... Evli olan Kova'lar ilişkilerinde yeniden aşkı yaşamakta gibiler ancak bekar olan Kova'lar bugünlerde aşk ilişkilerinde kendilerini yalnız hissedebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2020)
İş odaklı olmaya çalışın. Hem üzerinde çalıştığınız konu hem de yeni plan ve proje fırsatları açısından güzel bir gün. Sizi her kademeden destekleyen insanların kıymetini bilin. İhtiyacınız varsa bu desteği geri çevirmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2020)
İlişkiler ve başkalarının sizin hakkınızda düşündükleri önceliğiniz olacak. Zira duygusal yakınlıklarda bazı endişeler ve ifade edilemeyen duygular söz konusu. Ayrıca parasal açıdan eşin veya ortağın kaynakları üzerinde durmanız gerekebilir. Sahip olduğunuz maddi değerleri iyi kullanmalı, sigorta ya da alacaklarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Bugünü başarıyla kapatmak için önünüzde hiçbir engel yok. Normalden biraz uzun saatler çalışmanız gerekebilir. Önceki günlerden biriken işler var. İş yerinizde bir huzursuzluk çıkmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Bugünlerde çok alıngansınız. Sevgilinizden beklediğiniz fedakarlıkların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsunuz. Bu düşünceleriniz sizi gerginleştirebilir, aranızda çıkacak tartışmaları büyütmemeye çalışın. Meslek hayatında riski seviyorsunuz. Bazı girişimlerinizde kararsızlıklar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sürekli para sıkıntısı yaşamanıza neden oluyor. Sorumluluklarınızın karşılığını seve, seve veren birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Önemsenmeyen bir ayrıntı, sonucun tam önündeyken, aslında sonuçtan ne kadar uzakta olduğunuzu gösterdiğinde geç kalmış olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed