Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
İş ve eğitim hayatınızda bazı beklentileriniz istediğiniz gibi karşılanmayabilir. Bu engelleri görmezden gelip biraz daha gayret sarf ederek kendinizi pozitif anlamda motive etmelisiniz. Seyahat planlarınız içinde oluşabilecek bazı sorunları gözünüzde çok fazla büyütmeyin. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Olumsuzluklar karşısında dimdik durabiliyorsunuz. Bugün yine birçok işin altından kalkmanız gerekiyor. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Meraklı davranıp irdelediğiniz bir konuda, duymak istediklerinizi değil, duymaktan çekindiklerinizi işitebilirsiniz. Yeni tanıştığınız birinin ciddi bir sağlık sorunu olduğunu öğrenecek, buna çok üzüleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Kartınız Zaman... Bugünlerde azimli ve hırslısınız. Tutumlu ve titiz oluşunuz başarı elde edeceğinizi gösteriyor. Mali konularda, ödemelerde oldukça zorluk çekiyor gibi bir haliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Yaratıcı yönlerinizi karşı tarafa anlatma konusunda son derece başarılısınız. Güçlü dostlarınızın yardımıyla arzuladığınız ortamlarda bulunma fırsatı yakalayacaksınız. Çabuk bıkma huyunuz, çalıştığınız yerde sorun yaratabilir. Duygusal yaklaşımlara karşı bu aralar pek isteksizsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Ortaklaşa bir konu ya da mirasla ilgili bir paylaşım içinde olabilirsiniz. Aynı zamanda kredibilitenizi yeniden tahsis ettiğiniz bu süreçte tekrardan destek arayışı içine gireceksiniz. Ortak harcamaların kontrollü yapılması adına önlem almaya çalışmalı, gereksiz huzursuzlukları aşmalısınız. Sizden talep edilenler, getireceği sorumluluklar açısından bağlayıcı durumlar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2018)
İş yaşamınızda araştırmacı yönünüz ile çok seviliyorsunuz. Ancak birden fazla işle ilgilenmeniz ve konsantrasyon sorunu yaşamanı kafanızın dağılmasına neden olabilir. Bugün yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Önümüzdeki günler içinde yeni fikirler, yeni oluşumlar var. Para konularını ciddiye alma kararlılığınız sizi düze çıkartabilir. Sonunda sıkı önlemlerinizin sonuçlarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Temel değişikliklere kalkışmak, hayatı motive edici olduğu kadar stres de yaratabilir. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed