Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2021)
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Kişisel gelişim projelerine ağırlık vermeli, size keyif veren işlerle uğraşmalısınız. Eleştiri ve şikayetlerde bulunmak için doğru günlerde değilsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın gün boyu olumlu açıları olması gün içerisinde olumlu ruh hallerini, hayalleri ve rüyaları desteklese de, Mars ve Uranüs arasındaki açının bugünden itibaren tüm haftasonuna yayılan beklenmedik gelişmeleri ve ani olayları gündeme taşıyabilecek enerjisi de devrede olacak. Dolayısıyla, ani tepkiler vermekten ve ani hareketlerden uzak kaçınmamız ve planlarımızı yaparken değişiklikleri hesaplayan esneklikte olmamız önem taşıyor. 6 gün boyunca, elektrik, elektronik, bilişim, uzay ve havayla bağlantılı başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir veya bu başlıklı keşifler ya da haberler gündeme gelebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Şubat 2021)
Bugün çok değişik etkilere maruz kalacaksınız. Ebeveynlerinizle ilgili güzel olaylar yaşayacaksınız. hayatınızı daha iyi düzenleme olanaklarına sahip olacaksınız. İş ve sosyal hayatınızda yoğun uğraşlar içerisindesiniz. Bu uğraşlar içinde enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konulara gereğinden fazla zaman harcayabilirsiniz. Yine de yeni bazı şeyler öğrenerek, bu konularda büyük ilerlemeler kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2021)
Çok cesur görünmenize rağmen biraz da tutucusunuz. Büyüklerinizin sözünü dinlemeniz harika.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2021)
Kendinizden daha çok başkalarını düşünüyorsunuz. Bu güzel bir davranış olabilir ama ailenize karşı olan sorumluluklarınızı unutmamalısınız. Fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2021)
İş hayatında yeni beklentiler ve uzun vadeli planlar içindesiniz. Son dönem gösterdiğiniz performans ile önünüzü açan desteklere güvenebilirsiniz. İşle ilgili yurt dışı merkezli bir yolculuk gündeme gelebilir. İşbirliği içine olmak, kendinizi geliştirecek temalara öne vermek gerekiyor. Yaratıcı yanlarınızla yeni gelirler elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Şubat 2021)
İş yaşantınızda beklemedesiniz. Bazı iş görüşmeleri yaptınız ve bu görüşmelerden bir netice çıkmasını bekliyorsunuz. Bugün de işinizle ilgili haberleri takip edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2021)
Aşk hayatınız zorlu bir sürece girmek üzere. Karşılıklı olarak samimiyet beklentileriniz var. İki tarafın da, daha samimi oldukları şeklindeki yanılgılar uzlaşmayı güçleştiriyor. Çalışkanlığınız ve titizliğinizle, üstlendiğiniz işleri başarıyla bitiriyorsunuz. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Şubat 2021)
Elinize sürpriz bir şekilde geçen parayı tamamen iyi niyetlerle gizli tutmaya çalışıyorsunuz. Bu paranın kullanımıyla ilgili gerçekçi düşünceleriniz var.Gelecek günlerde daha iyi bir gelire kavuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Şubat 2021)
Birlikte olduğunuz insanın size karşı olan duygularından emin olun. Hemen güvenip, onun evleneceğinizi insan olduğunu düşünmekte aceleci davranmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed