Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

(Aquarius)
21 Ocak - 18 Şubat

Kova Burcu ve İş Hayatı

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Keskin zekâlı ve yaratıcı Kova, bir sürü işte başarılı olabilir. Size en uygun meslekler, yeni ve heyecanlı projelerle uğraşabileceğiniz işlerdir. Doğanız gereği yönetici pozisyonuna gelebilmek için devamlı çabalayacaksınız. Kovalar doğaları gereği yaratıcılık gerektiren işlere yeteneklidirler. Bunun yanında görsellikle ilgili şeylere de yetenekleri vardır. Bunlar sinema, fotoğrafçılık, televizyon, bunun yanında teknik resim, dekorasyon, boya ve resim işleridir. Bu alanlarda kendini alışılmamış biçimde iyi ifade edebilir, öyle ki eserleri genellikle tartışmalara, bazen de eleştirilere yol açar. Kovalar yaratıcı oldukları için reklam ve benzeri mesleklerde mükemmeldirler.

Kovaların teknik yetenekleri son derece gelişkindir. Ayrıca, sanat alanında da mükemmeldirler. Kovalar kolayca virtüöz olabilirler. Pek çok ünlü şair ve yazar bu burçta doğmuştur. Ayrıca Kova, olağanüstü bir müzikal yeteneğe sahiptir. Tiyatro ve edebiyat alanında da başarılı olabilirler. Neyle ilgilenirseniz ilgilenin, bundan özel bir şey yaratmayı başarırsınız. Samimi olarak vatandaşlarının menfaatini düşünen ve kendi yararlarını göz ardı eden bir politikacı olarak, rekabet edilemez biri olabilirsiniz.

Astronotluktan, dalgıçlığa kadar, her deneysel faaliyet sizi eğlendire bilir, çünkü sizi her şeyden önce macera dolu işler çeker. Teşhis koyma yeteneğinizden dolayı doktor olarak veya gri teorileri canlı bir şekilde pratiğe dökme yeteneğinizle öğretmenlik mesleğinde çok başarılı olacaksınız. Kova, ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır. Yaptığı şeyin anlamlı olduğuna inanmalıdır. Çabaları yanlış bir yöne doğru giderse, hayatta çok az şeye ulaşacaktır.

Yukarı Git
burç Uyumu
Kendi burcunuzu ve sevgilinizin burcunu seçin aranızdaki burç uyumunu öğrenin!

Benim burcum , sevdiğimin burcu


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed