Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Arkadaşlarınızla, komşularınızla veya akrabalarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Uzlaşmacı olmamanız durumunda işler karışabilir ve kendinizi farklı bir pozisyonda bulabilirsiniz. Hareketlerinizin stres yaratmamasına özen göstermeniz gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, geçmişten gelen değerler ve ülke konuları ön planda gün boyu. Duygusal ve birbirimize karşı anlayışlıyız. Dün yazdığım yeni aşkları, ilişkilerde canlandırıcı planları, konuşmaları, iltifat, hediye ve şımarmayı destekleyen her başlığı ilgilendiren alanların ön planda olduğu günlerdeyiz. Olumlu ilişkiler kurabilir, yaratıcılık gerektiren işlerde(dekorasyon, estetik, moda, sanat, kozmetik v.b) kendimizi gösterebilir veya bu tarz işlere zaman ayırabiliriz. İş birlikleri, ortalıklar ve evlilikler açısından da yapıcı günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Sizi çok ilgi çekici bulan birine, bazı önsezilerinizle yakınlık duyamıyorsunuz. Sezgileriniz, karşı tarafın ısrarcılığına rağmen sizi bu ilişkiyi sınırlı tutmaya yönlendirecek. Yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz var. Sizi bu yolculuğa pek sıcak baktırmayan duyumlar alıyorsunuz. Ama gitmeniz halinde, yeni düşüncelerle yeni planlar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2020)
İlişkinizdeki denge çubuğuna yön vereceksiniz. Bugün, maddi manevi olarak iyi bir gün geçireceksiniz. Yaşamınızda oluşan aksilikler karşısında huzursuz olmanız için bir neden yok. Kendinizi suçlayıp boşuna zor duruma sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Çalışma azmi ve motivasyonunuz yüksek olacak bugün. Engellere aldanmayın. Körü körüne inat eden ve şartları zorlayan bir tavır takınmayın, ancak kararlı ve dik bir duruş sizi durdurmaya çalışanların inancını düşürecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Bugün eve dair konularda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Evdeki birikmiş işlerinizin telaşına düşebilir, her şeyi hızlıca tamamlamaya çalışabilirsiniz. Biraz sakin olmalısınız. Kendinizi dinlemek, düşüncelerinizi toparlamak için uygun zamanlar bulacaksınız. Ailenize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Keyifli ve güzel yemekli sohbetler gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Potansiyel bir açılım etrafınızda dolaşıyor; siz de farkındasınız ve tanımaya çalışıyorsunuz. Acele etmeyin, gelişmeyle ilgili her aşamayı detaylı olarak kaydedin. Elinizdeki bilgiler çoğaldığında toplu değerlendirmeye geçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Parasal bakımdan aile desteğiniz devam edecek. Ailenizden aldığınız destek size özellikle partneriniz karşısında güç verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Aralık 2020)
İki ayrı konuyu düşünebilir yada iki ayrı konu arasında kalabilirsiniz. Bugün seçim yapmanız kolay olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed