Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bu gün karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Ama fırsat bu fırsat diyerek davranırsanız, sonunda zararlı çıkabilirsiniz. Bugün ayrıca artık hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken konuları fazla düşünmeye ve kafanıza takmaya meyillisiniz. Yapmanız gereken şey biran önce bu konuda kafanızı rahatlatmak ve herşeyi açık açık ortaya dökmektir. Bundan pişman olmayacaksınız. Fikir sahibi olmadığınız konular yerine bildiğiniz konularla ilgilenirseniz daha başarılı olursunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Duygularınızın oldukça yoğun olacağı bir gündesiniz. Sezgileriniz çok iyi işliyor ve sizi yanıltmayacaktır. Yeni ilişkiler kurabilirsiniz ve size yabancı konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Beklentilerinizin dışında gelişecek bir olayın sonuçlarını değiştirmek için uğraşabilirsiniz. Alacağınız bazı haberler sizi sevindirebilir ve harekete geçmek için gereken enerjiyi bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bir gün sıcak dediğinize diğer gün soğuk diyebiliyorsunuz. Çevrenizdekileri kırmamaya dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Burnunuzun dikine giden tavırların pek rağbet görmeyeceği aksine tepki çekeceği bir gündesiniz. Özellikle herkesi ilgilendiren durumlarda bireysel davranmanız kalabalığın içinde bile olsanız yalnız kalmanıza sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bugün ortaklı konular ve yükümlülükler öne çıkabilir. Ortak hesaplar ve para konularında yaşayacağınız hareketlilik yüzünden gün içinde bankaya yolunuz düşebilir. Hesaplarınızın son durumuna göz atmanız ve yatırım tavsiyeleri almanız gerekebilir. Yatırımlarınızı yenilemek için girişimde bulunabilirsiniz. Daha kararlı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bir iş arkadaşınızdan hiç mi hiç memnun değilsiniz. Her iş yerinde bir çekilemeyen vardır ama o sizin performansınızı da düşürüyor. Ondan kurtulma planları yaptınız bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Kendinize bugün borç kaynakları aramaya çalışacaksınız. Ama borçlarınızın çoğalmamasına da dikkat etmelisiniz. Aradığınız parayı büyük ihtimalle temin edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Çok yakınınızda birini sürekli itiyorsunuz. Size karşı hırçın ve anlayışsız davrandığını düşünüyorsunuz. Bu kişi size bir art niyet taşıyacak konumda görünmüyor. Sonradan çok üzülebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed