Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Bugün dostlarınız nedeniyle bazı sorunlarla karşılaşmanız mümkündür. Karşılaşacağınız durumlar ilk anda size biraz karışık gelebilir ve bunları halletmek için yorulmanız gerekebilir. Bununla beraber ilk etki geçtikten sonra herşeyin kolaylaştığını ve durumun düzeldiğini göreceksiniz. Bugün ilgilendiğiniz hemen hemen her işte aynı durumla karşılaşabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz ön planda olabilir ve bu konularda her zamankinden çok daha cesur, atılgan ve başarılısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Son günlerde çok zaman darlığı çekiyorsunuz. İşlerinizin yoğunluğu kadar, bazen de iyi zamanlama yapamayışınız buna neden oluyor. Gereksiz durumlarda iki ayağınızı bir pabuca sokuyor, atik davranmanız gereken durumlarda da ağırdan alıyorsunuz. Akşam, davet edileceğiniz küçük bir kalabalığın içinde hiç hoşlanmadığınız biriyle karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2021)
AŞK: Beraberliğinizi çok fazlaciddiye almanız tutarlıolduğunuzu gösteriyor ama aileiçinde buna tepki verenler deolacak. Yılmadan mücadeleetmeniz sonucunda zaferi sizkazanacaksınız.PARA: İşleriniz yoğun. Yapacağınız yeni yatırımlariçin alın teri dökerek para kazanıyorsunuz. Arzuettiğiniz ortamı sağlayacaksınız.SAĞLIK: Fiziksel ve ruhsal baskılara dayanarakoldukça metanetli görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Ruhsal çalışmalar, spritüel konu-lu aktiviteler, dua, ibadet, meditasyon, yoga veya nefes çalışma-sı gibi arınma, tazelenme ve dinginlik sağlayacak her türlü şey-den fayda alabilirsiniz bugün. Aman parasal konulara girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Ortaklıklarda yeni bir dönem. Size destek verecek ve olumlu ilerleyecek anlaşmalar sayesinde önünüzü daha iyi görmektesiniz. Alacağınız eleştirilerin haklı yanlarını görmeye çalışmanız aynı zamanda olumlu bir süreci başlatmakta. Eşin duygusal durumuna ait konular ise sizi baskı altına alabilir. Biraz daha anlayışlı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Bir küçük değişiklik haberi alabilirsiniz. Bu haber sizi ve birkaç kişiyi çok mutlu edecek. Sabah yaşayacağınız hareketlilik, uzun zamandır belirsiz olan bir durumun açığa çıkmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Özel hayatınızda yaşadığınız bir problem var. Huzursuzluk ve münakaşalara karşı saldırılara geçmeyip akılcı yolu seçin. Kopacak fırtınanın önceden farkına varmaya gayret etmelisiniz. İş yaptığınız kişilere verdiğiniz vaatleri yerine getirmiyorsunuz, üstesinden gelemeyeceğiniz işlere kalkışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Çalışma temponuzun yanında yalancı pehlivan gibi kalıyor. Eh, ne de olsa yine bir pehlivan. Geçindirip götürüyor işte. Sizi üzen yakınınızın esas çalışma alanı burası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Dostunuz olarak gördüğünüz yakın çevrenizden biri, size düşmanca davranabilir. İnsanlara çok güvenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed