Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Önemli kararlar almak için de uygun tarihler değil. Haftanın ikinci yarısında, herkesin dahi ve özgün fikirlerinize ihtiyacı olabilir. Fikirlerinizi paylaşmanızda fayda var. Bu sayede imajınızı olumlu etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta meydana gelen Yay burcundaki dolunayın olumsuz ve haftanın olumlu etkilerini haftalık yazımda ele aldım. Astroloji sayfalarımızdaki makalemin bulunduğu yerden veya Hürriyet sosyalde yazarlar bölümündeki sayfamdan uzun ve detaylı şekilde okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Bugün gergin ve sinirli olacağınız bir gün olacak. Bunun sebebini siz de bilemeyeceksiniz. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlara karşı oldukça sert davranacaksınız. Bugün öğlen saatlerini eski arkadaşlarınızla geçirmeniz muhtemel.Sevdiğiniz uğraşılarla meşgul olmak için fırsatı akşam saatlerinde bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Hayatınızda bir şeyi iki kere düşünüp bir kere değiştirmeniz gerekmekte. Siz mantığınızla ön plana çıkan bir burçsunuz ancak bugün duygularınız mantığınızı bastırmak isteyecek. Hislerinizi de göz önünde bulundurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Dolunayla birlikte insanlarla iç içe olacağınız ortamlara gidebilirsiniz. Ancak birebir iletişim kurmak zor olabilir. Anlamıyorlar diye kesip atmak yerine farklı şekilde anlatın. Fikirleriniz çatışmanın ortasında heba olmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Yakın çevrenizden uzaklaşıyor ve kişisel konularınıza yöneliyorsunuz. Zira zihinsel çalışmalar, entelektüel açıdan yenilik içeren konularda önemli adımlar atmaya başladınız. Başkaları ile paylaşacak çok şey bulabilir, kısa yolculuk planları yapabilirsiniz. Başkalarını ikna etmekte göstereceğiniz başarı ile anlaşmalardan olumlu sonuçlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Kasım 2022)
İş yerinizde verimsiz bir dönemdesiniz, bir de buna bazı arkadaşlarınızın sizinle uğraşması eklenince sinirleriniz fokur fokur kaynıyor. Bugün de mesai yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Bugün ortak çalışmalarınızın kazançlarıyla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu alanlarda bazı maddi sorunların gündeme gelmesi canınızı sıkabilir. Parasal açıdan rahat bir günde olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Son günlerde kilolarınızla ilgili problemleriniz var. Beslenmenize gereken önemi vermeli ve kendinize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed