Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Bugün kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz ancak önemsemediğiniz kimselerden umulmadık zararlar gelebilir.Gerilimlerinizi atmaya gayret etmelisiniz. Gerek zihinsel, gerekse bedensel olarak fazla gerilmiş durumda olabilirsiniz. En azından fiziksel olarak belli bir rahatlamaya ulaşmalısınız. Gerilimleriniz için huzursuzlanmanız gereksiz. Bunlar sadece yıldızların üzerinizdeki etkilerinden kaynaklanmaktadırlar. Bir arkadaşınızın teklifini kabul ederek eğlenceli saatler geçirmeniz veya değişik konularla ilgilenmeniz olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme bazı beklentilerinizin artmasına yol açabilir. Aceleciliğiniz yersiz paniklere neden olabiliyor. Belli konularda istikrarsız olduğunuz şeklindeki imajınız, sizinle alakalı insanları endişe içine sokabiliyor. Yakın çevrenizde sorun yaşayan bir arkadaşınızla ilgili birçok kişi değişik ölçülerde kuşkular yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Kartınız Aşk... Geleceğe yönelik hedefleriniz için her konuda başrol oynamaya hazır bir oyuncu gibisiniz. Bu konunda en fazla ilginizi çeken şeyler maddi durum. İyi bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Sizinle çalışmayı arzu etmeyen partnerlerinizle iş ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Son günlerde yaşadığınız ekonomik kayıplar yerini kazanca bırakıyor. Aile büyüklerinizin uyarılarını dikkate alın. Aksi halde zararlı çıkabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sorunlarıyla ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Bir arkadaşınız sizin olanaklarınızı onunla paylaşmanızı bekliyor. Siz onun bu beklentisini uzun süre fark edemeyeceksiniz. Özgün fikirleriniz bazı tartışmalarla zenginleşmesine izin vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Bugün, kişisel girişimleriniz konusunda cesaretli olabilir fakat hareketegeçme konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Sizi ve sevdiklerinizi ilgilendiren konularda yenilikler yapmak istemeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Uzağınızda olan bazı konulara, aynı mesafeyi koruyarak bakmanız daha akılcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed