Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Olmadığınız birisi gibi davranıyor olabilirsiniz, bu eğilimin bir faydasını görmeniz zor olabilir. Diğerlerinin yaptıklarını sorgulamayı bırakın. Planlarınıza yoğunlaşın ve başladıklarınızı bitirin en iyisi. Sosyalleşerek ve özel bir kişiyle iyi zaman geçirerek günü güzelleştirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Bugün bir süredir kafanızı meşgul eden ve sizi endişelendiren bir konu hakkında birisiyle konuşacaksınız. Bu konuşma sonunda beklentilerinizin gerçekleşmediğini göreceksiniz fakat endişelerinizde yersiz olduğunuzu da fark edeceksiniz. Çok özlediğiniz biri var. Bugün onunla görüşme fırsatı yakalayacaksınız. Çevrenize dikkat edin, size hasetlik besleyenler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Bugün yüz ve cilt bakımınızı aksatmayın. Rutin olarak uyguladığınız güzellik formülünüz size moral depoluyor ve hayatın tadını çıkarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Sakin ve huzurlu kalmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Kalabalığın içinde adeta her şeye yabancılaştığınızı hissedeceksiniz. Bu sakin tavrınız beğenilmenize neden olacak ama abartıp sessizliğe bürünmeyin. Zira o zaman varlığınızı gösterme şansını yakalayamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
İletişim ve hareket güne yeterince canlılık katıyor. Bilgi dağarcığınızı genişletmek ve yeni şeyler öğrenmek üzere harekete geçebilirsiniz. Başkalarını ikna etmek ve etkilemek bu dönem size güven verecektir. Entelektüel açıdan daha yaratıcı etkilerle donanacağınız girişimler yapabilirsiniz. Ancak kardeşlerle ilişkiler size yeni sorumluluklar getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Yaman ve beceriklisiniz. Buna karşın iş yaşamınızda sizi o ölçülerde değerlendiriyor. Otoritersiniz. Bu bazı sıkıntılar doğursa da problem yaratacak gibi görünmüyor. Çünkü direndiniz ve çalışma ortamınızda olduğunuz gibi kabul edilmeyi becerdiniz. Ama bir kişi dışında. Kariyerli biri sizi itici buluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Birtakım masraflarınız oluyor. Bunların bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duyuyorsunuz. Paranızı bağladığınız birkaç yerden umduğunuzu bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Bazı uyarılarınız daha ince üsluplarla dile getirebilirsiniz. Sevmediğiniz insanlara, düşüncenizi çok fazla belli ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144583 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed