Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Büyük resme odaklanabilir ve kişisel evraklarınızı ve maddi durumunuzu yaşam tarzınıza göre geliştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Maddi konularda özgün fikirleriniz olabilir, ama sağlıkla ilgili başlıklarda da alışılmadık methodlara da ilgi duyabilirsiniz. Sağlığınızı riske atabilecek yollardan kaçınmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Eylül 2019)
İnsanlara şans tanıyan karakteriniz, sizi hayatın nankörlüklerine karşında pek mahcup etmiyor. Verici, hoşgörülü özelliklerinizin etrafınıza topladığı değerbilir insanlar size düş kırıklıkları yaşatmıyorlar. Aile bağlarınızı biraz daha güçlendirmeniz ve hep birlikte sorumlulukları iyice belirlemeniz gerekiyor. Özgür kişiliğinizi, bu anlamdaki sorumluluklarınıza engel gibi görmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Meraklıkişiliğinizleyinebirşeylerinpeşinedüşmeheyecanıiçinegireceksiniz.Eğlenceli bir davetalacaksınız. Hazırlıklarabaşlasanızçokiyiolur..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
“Ne yapmak gerekiyor”dan ziyade “beni ne mutlu ediyor” diye sorun kendinize. Ve bunun için uğraşın. Çocuk konusunda müjdeli haberler alma ihtimaliniz var. Bekârlar için aşk ve eğlence dolu bir gün olabilir. Teklif gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Daha farklı düşünceler kazanmak ve başkalarıyla paylaşmak adına çok şey yapabilirsiniz. Zihinsel açıdan zenginlik kazandığınız bu dönem başarı sizinle beraber. Sürekli iletişim içinde olduğunuz yakın çevre ile olan ilişkiler ise gerginlik taşıyor. Kişisel konularınızın önemli olduğu bu süreçte daha fazla kısa yolculuk planları içinde olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Eylül 2019)
İş hayatınızda beklediğiniz gelişmeler bir süre daha gerçekleşmeyecek. Siz moralinizi bozmayın ve her zaman ki temponuzda çalışmalarınızı sürdürün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Para konularında atak ve cesaretlisiniz. Ama bu cesareti hakkedecek bilgi birikiminiz ve kıvraklığınız yok. Sizi mutlu eden şeyler, düşündüğünüz kadar paraya endeksli değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Önünüze konulan tercihler arasında en doğru seçimi yapamadınız. Birşeyleri düzeltmeye çalışarak boşuna zaman kaybetmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed