Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Özellikle maddi konularda hassasiyetlerin ortaya çıkabileceği günlerdesiniz. Beş gün boyunca, alacak verecek dengesini iyi kurmanız bu anlamdaki ilişkilerde yaşanabilecek gerginlikleri doğru yönetmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları sizi eziyor. Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
İş hayatınızda bazı yeni gelişmeler olacak. İşiniz sizden başka birine devredilebilir ve bu durum oldukça canınızı sıkabilir. Suskun kalmayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Günü ne kadar hareketli ve coşkulu geçirirseniz geçirin yeni yıla biraz daha sükunet içinde ve kendinize ait ortamda girmeye ihtiyacınız var. Akşam saatlerinde coşkulu kutlamalar değil de biraz ruhsal huzura meyledeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Bugün maddi ve manevi kaynaklarınızla ilgili konular öne çıkabilir. Kişisel yeteneklerinizi geliştirmek isteyebilir, bu tarz eğitimlerin araştırmasını yapabilirsiniz. Yalnız maddi kaynaklarınızın durumuyla ilgili evhama kapılma eğilimindesiniz. Hemen duygusal tepkiler vermeyin. Harcamalarınızda artış gözüküyor. Kontrollü olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Yoğunsunuz, bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir. Birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve ölçülü oluşunuz, yoğunluk nedenlerinizden biri gibi görünüyor. Yakında, hoşlanacağınız görüşmeleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Parasal konulardan şu günlerde çok uzaksınız. Hatta parayı hiç düşünmüyorsunuz. Harcamalarınızı çok fazla kıstınız, bu kadar cimri olmamalısınız. Çevrenizdekiler de bu durumu çok eleştiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Her konuda yorum yapan, müdahaleci birine karşı biriktirdiğiniz duygular, çelişkilerinizi tırmandırmaya elverişli bir biçimde gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed