Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Bugün çevrenizdeki kişilerle ya da işyerinizde rekabet gerektiren konulardan kaçınmanızda fayda var. Son derece heyecanlı, karışık ve bir saat sonra ne olacağı belli olmayan bir gündesiniz. Çevrenizdeki herşey aniden yüz seksen derece değişiklik gösterebilir. Bazı konularda yanlış düşünceler içinde olabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz ve sizi seven kimseleri hatalı yargılamanız olasıdır. Aşk hayatınız da yeni gelişmelere açıktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Çevrenizdekiler sizin kural dışı olduğunuz konusunda hem fikirler. Oysa siz genel kuralları umursamamakla birlikte kendi kurallarınıza çok bağlısınız. Arkadaşlık ölçülerinize göre sizin dostluluğunuzu hak etmeyen biriyle çoktan ilişkinizi kesmiştiniz. O sizinle yeniden yakınlaşma çabası içinde. Size ihtiyacı olduğunuzu bilmenize rağmen onunla yakınlaşma niyetiniz olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Kartınız Aşıklar... Parasal yönden en zorlu geçireceğiniz dönem sayılır. Oysa sevgilinizden destek alarak biraz daha rahatlayacağınız kesin. Kıskanıldığınız oldukça açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Gücünüzün farkında olmanıza rağmen hırslı yapınızı daha da körükleyecek sorumluluklar peşindesiniz. Başarmayı seviyorsunuz. Yeni bir duygusal ilişki sizi hayata odaklayacak. Maddi kazancınızda belirgin bir artış gözlense de bu geçici olabilir. Siz her zaman tedbirli olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Sosyal ilişkilerin size kazandırdığı pek çok olanak söz konusu. Öne çıkan bağlantılarla hayatınıza yeni imkanlar girebilir. Pek çok konuda destek görecek, arkadaşlıkların ne kadar keyifli geçtiğini göreceksiniz. Yeni gruplaşmaların öne çıkacağı zamanları iyi değerlendirmelisiniz. Gelecekle ilgili planların yapıldığı bu dönem realist olmaktan uzaklaşmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Birçok umudun size bağlanmış olduğu bir konumda görünüyorsunuz. Hatalı tepkiler olası kazançlarınızı en aza indirebilir. Zorlanmayacağınız işleri karabasan gibi görmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Birikiminizi nerede kullanacağınız hakkında fazla bilgi sahibi değilsiniz. Önümüzdeki günlerde güven duyduğunuz konuyla ilgili birinin size çok ilginç bir önerisi olacak. Aile içindeki para sorunlarına katkı koymaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Ani bir kararla başka bir şehirden bir misafiriniz gelebilir, ona da zaman ayırmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed