Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Plan ve projelerinizi ciddiyetle ele almalısınız, uzaktan müdahale, sadece telefonla iş halletme v.b hafif metodlar yerine tamamıyla odaklanmanızda fayda var. Ne kadar çok gayret gösterirseniz, o kadar üretken olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Genel anlamda güzel, keyifli, zevkli, heyecan verici ama bunları yaşamanız için de büyük çabalar harcamak zorunda kalacağınız bir Çarşamba günündesiniz. Hafta sonu ile ilgili planlarınız var fakat iki ayrı tarafa hafta sonu sözü vermeniz size yarın yada yarından sonra sıkıntılar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Oldukça sabırlı olmanıza rağmen, bugün sabırsız bir gününüzdesiniz. Yakın çevrenizin etkisinden kurtulamıyor ve onların her söylediğini bir an önce uygulamak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2019)
İçinde sanat ve yaratıcılık olan bir işten para kazanma fikri güzel. Belki bunu bir dönem için ek iş olarak, asıl işinizi de ihmal etmeden ve patrona çaktırmadan yürütebilirsiniz. Konuyu etrafınızla paylaşırsanız, tahmin etmeyeceğiniz bir yakının yapacağı çıkış sizi mutsuz edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Çok daha yapıcı olmanız gerekecek. Evde yaşanan değişiklikler nedeni ile aile ilişkileriniz zorlanmakta. Güvenlikle ilgili planlarınızda aksayan yanlar üzerinde durmalısınız. Bu dönem yerleşimi ilgilendiren belirsizlikler beklenmedik giderlere sebep olacaktır. Öncelik kazanan işteki sorumluluklar ise sizi etkilemekte. Ãœstlerle ilişkilerde ölçülü olmak önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ekim 2019)
İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdaki yeni iş düşüncesini azaltabilir. Sorunlarınızı daha da paylaşmanızda yarar var. Kısa vadede koşullarınızda ciddi bir değişiklik görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2019)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Para konularındaki ihmalkarlıklar, başka konulardaki ihmalkarlıklar kadar hoşgörüyle karşılanmayabilir. Para ve dostluk ilişkilerinde bazı yanlışlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Epeyce süren bir küskünlük döneminin arkasından yeniden bir araya geldiğiniz bir gurubun içindeki yabancı bir yüz, bugünlerde belleğinize yerleşecek. Bu kişiyle sonradan alıp veremeyeceğiniz bir şeyleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed