Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2019)
Yakın çevrenizdeki kişilere fikir verebilir ve yardım edebilirsiniz. Evinizi geliştirmek veya değiştirmek için harcayacağınız zaman boşa gitmeyecektir. Ailenizle veya sizin için özel bir kişiyle yapacağınız planlar duygusal anlamda ilişkiyi derinleştirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Temmuz 2019)
Çok hareketli, hızlı, temposu yüksek bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde irili ufaklı birçok yeni kararlar alacaksınız. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olanlarını iyi ayıklamanız gerekiyor. Onlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz, ileriye erteleme şansınız olmayacak. Yapmayı düşündüğünüz bazı ikili görüşmeleri bu sıralar yapabilir, bir şeyleri düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2019)
Duygusal bağlamda çokfazla inatçı olmamalısınız.Bu ilişkiye uzun süre emekverdiniz. İçsel huzurunuzuyakalamak için partnerinizesevgi ile yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2019)
Her şeyin olumlu gideceği, başarılarla dolu bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatında yüklü ödemeler aldıkça bunları yeni projeleriniz için kaynak olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı fazla sahiplenmeniz onu sıkabilir. Hoşgörülü olun. Kilolarınızdan kurtulmak için spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2019)
Gün ortasına kadar pek çok konuda dikkatli olmalısınız. Eve ait süren sorumluluklar size yük olabilir. Evde tadilat ya da bakım gerektiren gelişmeler karşısında çaresiz kalabilirsiniz. Artan masraflar da olacaktır. Daha sonra gevşeyebileceğiniz sosyal hayat size keyif getirecek. Grup çalışmaları içinde yaşanan yenilenmeler yanında fikir ayrılıkları dikkat çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Temmuz 2019)
Uzun süredir çok çalışıyor ve iş yerinizdekilerin gözlerine girmeye çalışıyorsunuz. Ama işlerinizi tek başınıza bitirmeye çalışmak yerine gerektiğinde yardım istemeyi de bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2019)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Temmuz 2019)
Sizi sarsacak para sıkıntıları görünmüyor. Zihninizi meşgul eden senedinizin ödenmesinde bir probleminiz olmayacak . Bir yakınınıza verdiğiniz maddi destek size garip bir eziklik yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Temmuz 2019)
Fazla zamanınız olmamasına rağmen, bir hobiniz için haftada bir kaç gününüzü ayırmayı düşünüyorsunuz. Her zamankinden daha fazla planlı olmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed