Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Çevrenizden gizlemek istediğiniz bazı konularda sırların ifşa olması riski söz konusudur. Sosyal çevrenizden saklamak istediğiniz bazı durumlar bugün bir dost kanalı ile başkalarına ulaştırabilir. Stres konulu hastalıklara dikkat.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Size oldukça iyi niyetle yaklaşan birinin biraz çıkarcı olduğunu düşünüyorsunuz. Olumsuz referanslar sizi yanıltıyor. Bu niyetin önünü açabilir ve bu ilişkiye yön verebilirsiniz. Bazı imkanlarınızı gönlünüzden geçtiği gibi kullanamadığınız şeklindeki rahatsızlığınız, çok yakın çevrenizde sonradan düzeltemeyeceğiniz kırılganlıklar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Bugünlerde karşı cins çekiciliğinize dayanamıyor ve aşk yaşamınızda renkli etkiler başlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Ağırbaşlı ve sakin tavırlarınız sayesinde itibar kazanabilirsiniz bugün. Çatışmacı veya gergin bir ortamda bile kalsanız bu tavırdan taviz vermeyin. Olgunluğunuz sayesinde farkınız ve değeriniz bir kez daha anlaşılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Elinizdeki kaynakları ve maddi durumunuzu düşünürken gerçekçi olmaya bakmalısınız. Zira parasal alanda hayalci olabilirsiniz. Oysa ki idealist yollardan somut kazançlar gelecektir. Bütçenizi aşan harcamalar ise bazı sorunlar getirebilir. Ekonomik olmanız gereken bu günlerde daha uzun vadeli planlar yapabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Şubat 2019)
İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, başka bir alanda şans aramayı bile düşünebilirsiniz. İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Maddi konularda hesaplı hareket etmeyi tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Ancak bu konuda çok fazla da başarılı olamayacaksınız. Ani bazı gerilimler ortaya çıkabilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Size yönelik bir güvensizlik olarak değerlendirdiğiniz davranışlar belli nedenlere dayanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed