Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Belli olaylardan sakınmak istiyorsanız daha mütevazi olmanızda fayda var. Tartışmalı ortamlara girmek sıkıntı yaratabilir. Özgün yollardan gitmenin yeni şeyler denemenin faydasını görebileceğiniz günler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Kontrolünüz dışında gelişen olaylar için kendinizi daha fazla hırpalamanız yersiz. Size destek olmak isteyen candan arkadaşlarınız var. Oğlak burcu ruhsal açıdan yıldızların olumlu etkileri altına giriyor. Sizinle temasa geçmek isteyen tanımadığınız birisi var. Hayırlı haberler alabilirsiniz. Ayrıca bu aralar çevreniz epeyce genişliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Rüyalarınız gerçeğedönüşüyor. Size faydasağlayan dostlarınızsayesinde karşı cinsletanışma fırsatı yakalayarakgüçlü bir aşk bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Karmaşık duygularınızdan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İşteki başarılarınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Paraya ihtiyacı olan bir yakınınıza mutlaka yardım etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Gün içinde pek çok farklı ortama girip çıkmanız gerekebilir. Çevreniz oldukça kalabalık olacak. Ancak çok dikkatli olmalısınız. Bu ortamlarda çok bir yüksek gerilim olabilir. Basit yanlış anlaşılmalar her an büyük kavgalara dönüşebilir. Sözlerinizi tartmadan lafa başlamayın. Ayrıca tartışmalarda taraf olmakta acele etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Son günlerde işe karşı gönülsüzlüğünüzün, sandığınızdan daha temel nedenlere dayalı olduğunu düşünebilirsiniz. Yeni girişim niyetleriniz daha kapsamlı araştırmaları gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var. Bugün sevgilinizle aranızda yakınlaşma olabilir. Kalbi boş olanlar, hoşlandıkları biri ile konuşma fırsatı bulacaklar. İş yerinizde günlük rutin işlerinizi yürütmek sizin için zor olmayacak; fakat işinizi ilgilendiren konularda güçlüklerle karşılaşmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Tedbirli olma gayretlerinizin bazı kişilerce yanlış değerlendirilmesi sizi üzmemeli. İçinde bulunduğunuz koşulların yeterince değerlendirilemediği ilişkileri askıya almanızda pek sakınca yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Sağlık konularına daha fazla yönelmelisiniz. Sağlığınıza dikkat ediyor olmanız, pimpirikli bir insan olduğunuz anlamına gelmez. İnsanlara bu konuda kulak asmamalı ve sağlığınızı ön planda tutmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed