Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2019)
Belli konular sizin müdahaleniz olmadan kendi kendine düzelebilir. Olayların sizin kontrolünüzde gelişmiyor olması sizi korkutmamalı. Ani hareketlerden kaçınmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Eylül 2019)
Oldukça zeki biri olmanıza karşın, iyimserliğiniz yüzünden suiistimal edilebiliyorsunuz. Bugün bunu fark edip bir arkadaşınızla ilişkinizi kesebilirsiniz. Bir iki gün içinde yanlış bir bilgilendirilmeyle gerginlikleriniz olacak. Çok özel bir yanınızla bugün tanışacaksınız. Bu erdeminizle, geçmişte yapmış olabileceğiniz doğru e yanlışların ayrıntılarına gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2019)
Aşk hayatınızdaki sorunlardan kurtulamamanız canınızı sıkıyor. İşinizdeki başarı sizi mutlu ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2019)
Daha önce kırılan bir umudunuz tekrar gündeme gelecek. Akıl veren çok olunca icraata geçmek için cesaret gerekiyor. Bugün isteklerinize ulaşmak adına sadece manevi değil somut olarak da destekleneceksiniz. Varlığınızla içinde bulunduğunuz grubu aydınlatacağınız bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2019)
Hayatınıza daha fazla düzen ve yabancılarla ilgili konular girmekte. Eğitim içeren konular gündeme gelirken, yeni konulara ilgi duyacaksınız. Kişisel gelişiminiz farklı görüşlere daha esnek bakmalısınız. Ufkunuzu yenilemek üzere bağlantılarınızı güçlendirmeli, kararlı olmalısınız. Uzaklardan gelecek haberler size yenilikler yapmak konusunda fikir verecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Eylül 2019)
Ay, sizi günlük işleriniz konusunda zorlayabilir. Venüs ve Merkürün etkisi, günlük işlerinize ve meslek yaşantılarına hız kazandıracak etkiler verebilir. Bu günlerde iş yaşamınızda artan bir yoğunluk hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2019)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Eylül 2019)
Bugünlerde kendinizle ilgili olmayan harcamlar yapmanız muhtemel. Gelirinizle ilgili olarak artış beklentileri bugün de cevap bulamayacak. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Eylül 2019)
Bugünlerde sabırsızlıkla beklediğiniz bir randevunuz ertelenebilir. Bu duruma fazla aldırış etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed