Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Bugün maddi konularda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Aslında ne kadar dikkatli olursanız olun sıkıntı kaçınılmaz gibi görünüyor. Aşırı dikkatli olmanız sadece sıkıntının derecesini azaltır. Evinizden kaynaklanan bazı rahatsızlıklarınız olabilir. Aileniz, eşiniz ya da işvereniniz size karşı anlayışsız tutumlara girebilir. Çevrenizdekilerle ilişkinin bozulmaması ve aranıza kırgınlık girmemesi için bir araya geldiğinizde sorun yaratabilecek konuları gündeme getirmekten kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Öğlen saatlerinde bir müjdeli haberiniz olabilir. Beyninizle değil duygularınızla hareket ettiğiniz bir dönemdesiniz. Başkaları için iyi olan şeyler, sizin için iyi olmayabilir. Kendi çıkarlarınızı düşünmeye ihtiyacınız var. Bugün sizin dışınızda yaşanan bir gerginlik sizi gereğinden fazla üzebilir. Oysa konunun sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Kendinizi korumanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
İşte bazı problemler var. Bu problemleri çözümleyebilmeniz için ise zamana ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Uzun bir çalışma döneminden sonra nihayet yeni kurmak istediğiniz iş için sona yaklaştınız. Biraz daha sabırlı olun. Vereceğiniz güven ileride size başarı getirecektir. Sevdiğiniz insanın kalbini kazanmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Evde yaşanan yenilenmelere rağmen önemli sorumluluklarınız var. Aile içi huzursuzlukların artması ile planlarınız aksayabilir. Oysa ki yerleşimle ilgili pek çok koşturmaca içinde olmanız gerekecek. Biraz sakin olmanız ve planlı ilerlemeniz sizin lehinize. Eldeki kaynakların riske atılmaması gereken bu günlerde destek göreceğiniz imkanlar aramalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Bugün zamanlama hataları yapabilir ve bu yüzden işlerinizde biraz zorlanabilirsiniz. Akşama doğru biraz yorulacaksınız, ama bütün işlerin altından da kalkmış olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Çözdüğünüzü düşündüğünüz bir problem kendini tekrarlıyor. Buna izin vermemelisiniz. Sevgiliniz sizin ne kadar iradeli olduğunuzu sınıyor, ödün vermeyin. Çalışma hayatında inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Parasal konularda şanslı gelişmeler yaşayacağınız bir gün. Bugün elinize geçecek maddi kazanımları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Bugün daha çok realist davranmalı ve alacağınız kararlarda detaylara dikkat etmelisiniz. Genel olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed