Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Partnerinizden ya da çevrenizden, hayatınızın her yönüne ait kararlarınız ile ilgili duygusal baskı hissedebilir, bunu aşırı yeme veya size keyif verici konulara yönelerek unutmak isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Bugünlerde bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Ziyaretin arkasındaki günlerde biraz canınız sıkılacak gibiyse de bu sıkıntı kısa ömürlü. Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinizle baş başa kalma fırsatınız pek olmuyor. Ama bu konularda alan, veren memnun ilişkiler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
AŞK: Bugün eleştiri alabilirsinizama buna tepkiniz gecikmeyecek.Partnerinizin eleştirilerine aslaboyun eğmek istemiyorsunuz.İyiliğiniz için çabalayanpartnerinizin çabaları boşaçıkacağa benziyor.İŞ: Kendinizi güvende hissetmek için bugün çoktutumlusunuz. Bir takım yatırımlarınızı daerteleme kararı ile yok ediyorsunuz.SAĞLIK: Bugün birkaç dostunuza faydanızdokunduğu için içsel huzurunuz yerine geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
İşlerinizi eski usullerle değil, ancak teknolojiyle rayına oturtmanız mümkün olabilir. Sevdiğiniz kişinin sorunlarını çözmesine yardımcı olun. Maddi durumunuzu düzeltmek için tasarrufa yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Aralık 2017)
İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Karar vermekte ve girişim yapmakta zorlanabilirsiniz. Sizin dışınızda kalan nedenlerden dolayı bazı münakaşalara girebilirsiniz.Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. İş ortamınızda tartışmalardan kaçınmaya çalışın.Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Maddi konularda daha çok ürettiğiniz fikirlerin size kazançlar getirebileceği bir gündesiniz. Kısa sürede size kazançlar getirecek çalışmalar yapabilir ve bunları kısa bir sürede uygulamaya geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanını bulamayabilirsiniz. Bugün biraz daha tempolu çalışmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed