Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2020)
Konuyu ilgilendiren kişileri yaratıcı fikirlerinizle etkileyebilir ve kendilerine düşen görevleri yerine getirmeleri konusunda ikna edebilirsiniz. Bundan sonra yapılması gereken ise, bu fikirlerin soyut boyuttan çıkatılıp uygulamaya geçirilmesi olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Resmi ve kurumsal işlerle uğraşabileceğimiz, detaylı işlere yatkın, sistemli hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Gün, doktor randevuları, sağlık başlıklı işler, muhasebe, bilgisayar işleri için uygundur. Mide hassasiyetleri yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Eylül 2020)
Geçici olarak üstlendiğiniz bir sorumluluğun vaktini doldurmuş olması, sizde bazı tedirginlikler yaratacak. Bu sorumluluğu almakta doğru mu, yanlış mı yaptığınız konusunda bir muhakeme karmaşası yaşayacaksınız. Önümüzdeki günlerde heyecanlanıp hareketleneceğiniz bir haberiniz olabilir. Çok fazla sorguladığınız bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Baskıcılığınız haklılığınızı yok etmeye çalışıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2020)
Pratik biçimde iş sorunlarınızı çözebiliyor ancak aşk hayatınıza gelince aynı başarıyı elde edemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2020)
Para konusunda şanslı bir gündesiniz. Daha doğrusu bu olaya olumlu tarafından bakacaksınız da diyebiliriz. Elinizdeki tutar öyle ya da böyle sizi tatmin edecek. İhtiyaç duyanlara destek verin ama kesenin ağzını çok açmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2020)
Ay burcunuzda size yenilenme ve önemli adımlar atma fırsatı getiriyor. Kendinizi güçlü hissettiğiniz bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Önemli girişimlerinizi yoluna koyacağınız bu günlerde parasal konular üzerinde de durmalısınız. Çalışmalarınız ve yeteneklerinizle çok şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Sağlam bir bütçe planlaması için uygun bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Eylül 2020)
İşyeriniz birkaç güne kalmadan bazı sorunları sizin lehinize çözecek. Bu beklemediğiniz bir gelişme olacak. Bir yetkilinizin genel güvensiz davranışları sizde birtakım alınganlıklara neden olabiliyor. Bunu yenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2020)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Eylül 2020)
Ödediğiniz trafik cezaları sayılmazsa yüklü harcamalar içinde değilsiniz. Parayı elde tutma eğitimini bizzat paradan alıyorsunuz. Bu yüzden savurganlar sınıfından artık çıkartılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Eylül 2020)
Olaylara iyimser yaklaşmanızda yarar var. Şüpheciliğin size yararı olmadığını biliyorsunuz ama yine de vazgeçmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed