Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2020)
Aşırı kuralcı veya fazlasıyla ciddi kişiler sizi rahatsız etse de, bu kişilere bu konuda açıklama yapmak veya tepki göstermek zorunda değilsiniz, unutmayın!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Kasım 2020)
Öncelikle size yöneltilen ve hayali görüp önemsemediğiniz bir teklifle çok şey kaçırdığınızı bilmelisiniz. Geçmişinizle ilgili derin bir hesaplaşmanız var. Bunu bugünlerde bir dostunuzla paylaşmaya kararlısınız. Aile içindeki yapay, geçici sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, kendiliğinden hallolabilir gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2020)
Bugün vazgeçilmez kişiler dediğiniz insanlarla sıkıntı yaşayabilirsiniz. Onlara yardım ederek bir yere varamadığınızı fark edip üzülebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2020)
Her şeyin olumlu gideceği, başarılarla dolu bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yüklü ödemeler aldıkça bunun bir kısmını yeni projelerinize kaynak olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı fazla sahiplenmeniz onu sıkabilir. Herşeye sinirlenmeyin. Daha hoşgörülü davranmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2020)
Yaratıcılık ve beceri gerektiren işleriniz açısından harika bir gündesiniz. İşlerinizde özellikle de görüşmelerinizde istediğiniz sonuçları kolayca alabilirsiniz. Kendinizi gösterebileceğiniz güzel fırsatlar var. Taşınmaz mülkleriniz veya borsadaki yatırımlarınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Riskli işlerinizde tedbirli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Kasım 2020)
Genel olarak çok titiz olmanız gözünüzden bir şeyin kaçmamasına neden oluyor. Bugün gözünüzden kaçan küçük bir şeyi fark edip canınız sıkılabilir. Bir iş arkadaşınıza olan güveniniz gün geçtikçe artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2020)
İlişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmelisiniz. Bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar yapıyorsunuz. Biriktirdiğiniz bir parayı istemediğiniz halde harcayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Kasım 2020)
Aile içindeki bir kişinin ani rahatsızlığı sizi bir miktar masrafa sokup paradan çıkarabilir. Fakat hiç beklemediğiniz bir yerden bir destek alabilirsiniz. Kalıcı dostluklarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Kasım 2020)
Sizinle ilişkisinde kredisinin sınırsız olduğunu düşünen biri, önümüzdeki günlerde daha itici tavırlara girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed